Циркуляційний насос Wilo Star-RS 15/6 130
- Немає в наявності
- Код: san1361
4 339 ₴
+380 (67) 967-94-46
- +380 (50) 315-15-16
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Циркуляційний насос Wilo Star-RS 15/6 130 з мокрим ротором з різьбовим з'єднанням. Східчасто настроюється число обертів для регулювання потужності
Застосування
- Системи водяного опалення,
- промислові циркуляційні системи,
- системи охолодження і кондиціонування
Особливості / переваги
- Підходить для монтажу з горизонтальним розташуванням валу;
- Клеммная коробка монтируется в разных положениях (в соответствии с положениями стрелки часов 3-6-9-12 ч)
- Ступенчато настраиваемое (3 степени) число оборотов для регулировки мощности
- Простой и надежный монтаж благодаря практичной насадке под ключ на корпусе насоса
- Упрощенный электромонтаж благодаря клеммной коробке легкорозьемным и доступным с обеих сторон подводкой кабеля; быстрое соединение с помощью упругих клемм
Допустимые перекачиваемые жидкости
- вода систем отопления
- водогликолевая смесь
Режимы работы
- Переключение ступеней частоты вращения
Ручное управление
- Ступінчасте налаштування числа обертів (3 ступені частоти обертання)
Спорядження
- Насадка під ключ на корпусі насоса
- Можливість підведення кабелю з обох сторін
- Швидке з'єднання за допомогою пружних клем
- Стійкий до струмів блокування двигун
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Wilo |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид насоса | Для системи опалення |
| Якість води | Чистий |
| Максимальна температура робочої рідини | 110 град. |
| Максимальний напір | 5.5 м |
| Мінімальна температура робочої рідини | -10 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 85 Вт |
| Спосіб установки насоса | Поверхневий |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 130 мм |
| Діаметр роз'єму з'єднання | 1 дюйм |
| Довжина | 130 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Конструктивні особливості | |
| Тип ротора | Мокрий |
| Встановлення насоса | Горизонтальна/вертикальна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.4 г |
| Гарантійний термін | 24 |
| Пропускна здатність | 4 |
- Ціна: 4 339 ₴

