Предохранительный клапан для бойлера с обратным клапаном 3/4", 6 бар Tervix Pro Line Volcano 301222
- Нет в наличии
- Код: 301222
364 ₴
+380 (67) 967-94-46
- +380 (50) 315-15-16
возврат товара в течение 14 дней по договоренности

Описание
Характеристики
Информация для заказа
Запобіжні клапани Tervix Pro Line Volcano зі зворотнім клапаном призначені для використання разом з електричними бойлерами. Клапани забезпечують, що при нагріванні бойлера, надлишковий тиск не буде перевищувати допустимий. Тиск вище 7 бар (1/2’’) або 6 бар (3/4’’) буде стравлюватися через боковий відвідний отвір до стабілізації тиску.
Клапан встановлюється перед бойлером на лінії подачі холодної води.]]>
Клапан встановлюється перед бойлером на лінії подачі холодної води.]]>
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Tervix |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Максимальное рабочее давление | 6 |
| Бренд | Tervix (Німеччина) |
| Кількість товарів на складі | 407 |
| Тип/модель | Pro Line Volcano |
| Розмір | внутр. 3/4" х зовн. 3/4" |
| Комплектація | 1. Клапан 2. Інструкція користувача |
| Матеріал | латунь та пластик |
| Різьбове з'єднання | внутр. 3/4" х зовн. 3/4" |
| Країна виробництва | Китай (за німецькою технологією) |
| Максимальна температура | 110°C |
| Тиск відкриття | 6 ± 0.1 бар |
| Гарантія | 24 міс. |
| Функциональное назначение клапана | Предохранительный клапан |
| Рабочая среда | Вода |
| Тип присоединения | Резьбовое |
| Диаметр резьбы первого торца | 3/4"В |
| Диаметр резьбы второго торца | 3/4"Н |
| Материал корпуса | Латунь |
| Покрытие | Латунь |
| Цвет | Золотистый |
| Гарантийный срок | 24 |
| Максимальная рабочая температура | 110 |
- Цена: 364 ₴

