Клапан 2-ходовой шаровой Tervix Pro Line ORC н/о 1/2" DN15 с электроприводом (201112)
- Нет в наличии
- Код: 201112
3 436 ₴
+380 (67) 967-94-46
- +380 (50) 315-15-16
возврат товара в течение 14 дней по договоренности

Описание
Характеристики
Информация для заказа
2-ходовий кульовий клапан н/в 1/2" DN15 DN20 з електроприводом Tervix Pro Line ORC — призначений для встановлення в cистеми опалення, вентиляції та кондиціонування (HVAC), фанкойли, соларні системи, системи автоматичного управління водопостачанням, системи нагріву води та ін., в якості запірних елементів.
Кульові клапани з приводом управляються сигналом SPST і можуть працювати від будь-якого термостата або перемикача.
Принцип дії
2-ходовий клапан ORC є нормально відкритим (НВ) клапаном. Після підключення приводу відповідно до електричної схеми, коли напруга подається тільки на коричневий провід, клапан залишиться відкритим. Після подачі напруги на коричневий та чорний провід клапан закриється. Після зняття напруги з чорного проводу клапан повертається у вихідне (відкрите) положенння. Поточне положення клапана визначається положенням ручки на приводі. Якщо ручка розташована перпендикулярно до клапану - клапан закритий. Якщо ручка вирівняна уздовж клапана - клапан відкритий.
Переваги над аналогами
Кульові клапани з приводом управляються сигналом SPST і можуть працювати від будь-якого термостата або перемикача.
Принцип дії
2-ходовий клапан ORC є нормально відкритим (НВ) клапаном. Після підключення приводу відповідно до електричної схеми, коли напруга подається тільки на коричневий провід, клапан залишиться відкритим. Після подачі напруги на коричневий та чорний провід клапан закриється. Після зняття напруги з чорного проводу клапан повертається у вихідне (відкрите) положенння. Поточне положення клапана визначається положенням ручки на приводі. Якщо ручка розташована перпендикулярно до клапану - клапан закритий. Якщо ручка вирівняна уздовж клапана - клапан відкритий.
Переваги над аналогами
- Індикація відкрито/закрито
- Нормально відкритий
- Ручне управління
- Легкий монтаж/демонтаж приводу
- Гарантія 2 роки
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Tervix |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | НВ (нормально відкритий) |
| Максимальное рабочее давление | 6 |
| Kvs | 11 куб. м/час |
| Бренд | Tervix (Німеччина) |
| Тип/модель | ORC |
| Максимальний перепад тиску | < 6 бар |
| Робоча температура | 5-95°C |
| Кількість товарів на складі | 468 |
| Розмір | DN15 |
| Крутний момент | 4 Нм |
| Матеріал | Латунь |
| Комплектація | 1. Клапан з приводом; 2. Інструкція |
| Напруга | 230 В, 50-60 Гц |
| Різьбове з'єднання | 1/2" |
| Країна виробництва | Китай (за німецькою технологією) |
| Середовище | хол. вода / гар. вода/ 60% гліколя / повітря |
| Управляючий сигнал | SPST |
| Гарантія | 24 міс. |
| Час повороту на 90 | 25 сек |
| Номінальний тиск | PN 16 |
| Функциональное назначение клапана | Запорный клапан |
| Рабочая среда | Воздух, Вода |
| Тип присоединения | Резьбовое |
| Диаметр резьбы первого торца | 1/2"В |
| Минимальная рабочая температура | 5 |
| Материал корпуса | Латунь |
| Привод | Электрический |
| Гарантийный срок | 24 |
| Тип клапана | Двухходовой клапан |
| Максимальная рабочая температура | 95 |
- Цена: 3 436 ₴

