Клапан 2-ходовой шаровой н/з 1" DN25 с электроприводом Tervix Pro Line ORC (201032)
- Готово к отправке
- Код: 201032
4 061 ₴
+380 (67) 967-94-46
- +380 (50) 315-15-16
возврат товара в течение 14 дней по договоренности

Описание
Характеристики
Информация для заказа
2-ходовий кульовий клапан 1" DN25 з електроприводом Tervix Pro Line ORC — призначений для встановлення в cистеми опалення, вентиляції та кондиціонування (HVAC), фанкойли, соларні системи, системи автоматичного управління водопостачанням, системи нагріву води та ін., в якості запірних елементів.
Кульові клапани з приводом управляються сигналом SPST і можуть працювати від будь-якого термостата або перемикача.
Принцип дії
2-ходовий клапан ORC є нормально закритим (НЗ) клапаном. Після підключення приводу відповідно до електричної схеми, коли напруга подається тільки на коричневий провід, клапан залишиться закритим. Після подачі напруги на коричневий та чорний провід - клапан відкривається. Після зняття напруги з чорного проводу - клапан повертається у вихідне (закрите) положення. Поточне положення клапана визначається положенням ручки на приводі. Якщо ручка розташована перпендикулярно до клапану - клапан закритий. Якщо ручка вирівняна уздовж клапана - клапан відкритий.
Переваги над аналогами
Кульові клапани з приводом управляються сигналом SPST і можуть працювати від будь-якого термостата або перемикача.
Принцип дії
2-ходовий клапан ORC є нормально закритим (НЗ) клапаном. Після підключення приводу відповідно до електричної схеми, коли напруга подається тільки на коричневий провід, клапан залишиться закритим. Після подачі напруги на коричневий та чорний провід - клапан відкривається. Після зняття напруги з чорного проводу - клапан повертається у вихідне (закрите) положення. Поточне положення клапана визначається положенням ручки на приводі. Якщо ручка розташована перпендикулярно до клапану - клапан закритий. Якщо ручка вирівняна уздовж клапана - клапан відкритий.
Переваги над аналогами
- Індикація відкрито/закрито
- Нормально закритий
- Ручне управління
- Легкий монтаж/демонтаж приводу
- Гарантія 2 роки
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Tervix |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | НЗ (нормально закритий) |
| Максимальное рабочее давление | 6 |
| Бренд | Tervix (Німеччина) |
| Робоча температура | 5-95°C |
| Кількість товарів на складі | 85 |
| Тип/модель | ORC |
| Розмір | DN25 |
| Комплектація | 1. Клапан з приводом; 2. Інструкція |
| Напруга | 230 В, 50-60 Гц |
| Матеріал | Латунь |
| Різьбове з'єднання | 1" |
| Країна виробництва | Китай (за німецькою технологією) |
| Управляючий сигнал | SPST |
| Крутний момент | 4 Нм |
| Максимальний перепад тиску | < 6 бар |
| Час повороту на 90 | 25 сек |
| Середовище | хол. вода / гар. вода/ 60% гліколя / повітря |
| Номінальний тиск | PN 16 |
| Гарантія | 24 міс. |
| Функциональное назначение клапана | Запорный клапан |
| Рабочая среда | Воздух, Вода |
| Минимальная рабочая температура | 5 |
| Материал корпуса | Латунь |
| Привод | Электрический |
| Гарантийный срок | 24 |
| Тип клапана | Двухходовой клапан |
| Максимальная рабочая температура | 95 |
- Цена: 4 061 ₴

