Модуль контроля температуры водяного пола Tervix Pro Line Control Box R2 (321022)
- Готово к отправке
- Код: 321022
5 206 ₴
+380 (67) 967-94-46
- +380 (50) 315-15-16
возврат товара в течение 14 дней по договоренности

Описание
Характеристики
Информация для заказа
321022 Модуль контролю температури водяної підлоги Tervix Pro Line Control Box R2 використовується для індивідуального контролю температури в приміщенні та для обмеження максимальної температури теплоносія за допомогою термостатичного клапану. Може застосовуватися для комбінованих систем водяна тепла підлога / радіатори опалення. Також може використовуватися в системах настінного опалення.
Принцип роботи:
Принцип роботи:
- Термостатична головка 1 (3) - містить рідинний термоелемент, термостатична головка 2 (8) - містить восковий термоелемент.
- Термостатична головка 1 (3) використовується для регулювання температури повітря в приміщенні - діапазон регулювання 6-28 °C. Термостатична головка 2 (8) використовується для обмеження максимальної температури теплоносія в системі на зворотній подачі - діапазон регулювання 10-50 °C.
- Коли температура в кімнаті перевищує температуру, задану на термостатичній головці 1 (3), то вона перекриває подачу/ циркуляцію теплоносія і відкриває, якщо температура в кімнаті менша, ніж задана.
- В свою чергу, термостатична головка 2 (8) буде пропускати теплоносій на зворотньому потоці таким чином, щоб в системі температура теплоносія не перевищувала задану. Якщо температура теплоносія вища заданої, то термостатична головка 2 (8) перекриє його циркуляцію.
- Для розповітрення системи опалення використовується кран «Маєвського» (2).
- Рекомендується встановлювати модуль контролю температури водяної підлоги Tervix Pro Line Control Box R2 в такому місці, щоб термостатична головка 1 (3) «адекватно» вимірювала температуру повітря в приміщенні. Тобто подалі від пристроїв , що генерують тепло, в місцях з вільною циркуляцією повітря та легким доступом до термостатичних головок.

| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Tervix |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | Для водяної теплої підлоги |
| Бренд | Tervix (Німеччина) |
| Кількість товарів на складі | 18 |
| Тип/модель | Pro Line Control Box R2 |
| Розмір | 175 х 220 х 62 мм |
| Комплектація | 1. Монтажний короб (1 шт) 2. Кран для розповітрення (кран «Маєвського») (1 шт) 3. Термостатична головка 1 (6 - 28°С) (1 шт) 4. Термостатична головка 2 (10 - 50°С) (1 шт) 5. Кришка (1 шт) 6. Кріплення для монтажного коробу (2 шт) 7. Шурупи (4 шт) 8. Інструкція з експлуатації (1 шт) |
| Різьбове з'єднання | G 3/4’’ (зовнішня різьба) |
| Країна виробництва | Китай (за німецькою технологією) |
| Максимальний тиск | 10 бар |
| Діапазон регул. темп. теплоносія | 10-50 °C |
| Макс. робоча температура | 90 °C |
| Макс. допустима різниця тиску | 1 бар |
| Діапазон регул. темп. в приміщенні | 6-28 °C |
| Глибина монтажного короба | 62 мм |
| Гарантія | 24 міс. |
| Монтажна ширина | 362,5 мм |
- Цена: 5 206 ₴

