Комплект клапана TOR, DN25, Rp 1" и электрического привода AZOG, 3 точки, 220В АС, Tervix (312133)
- Нет в наличии
- Код: 312133
6 143 ₴
+380 (67) 967-94-46
- +380 (50) 315-15-16
возврат товара в течение 14 дней по договоренности

Описание
Характеристики
Информация для заказа
Поворотні змішувальні 3-х ходові клапани зазвичай використовуються як змішувальні, але також можуть використовуватися і як розділюючі. Поворотні змішувальні клапани можуть використовуватися в трубопроводах, що транспортують рідину, неагресивну до матеріалів клапану: вода, теплоносій на основі гліколю з присадками, які нейтралізують розчинений кисень. Максимальний вміст гліколю до 50%. Управління клапаном може здійснюватися як вручну, так і автоматично - за допомогою електроприводу. Всі кільця ущільнювачів виготовлені з синтетичного еластомеру (етилен-пропіленовий каучук, ЕРБМ). Клапан не забезпечує герметичного перекриття потоку і не є запірним!
Електричний привід Tervix Pro Line AZOG призначений для роботи на 3-х / 4-х ходових поворотних змішувальних клапанах, для яких потрібен максимальний крутний момент 8 Нм. Електричний привід повинен бути підключений до триточкового контролера з напругою живлення 230 В змінного струму. Керувати електричним приводом можна також вручну за допомогою ручки, для цього потрібно перевести привід в ручний режим роботи. Електричний привід Tervix Pro Line AZOG в основному використовується для змішування двох потоків через змішувальний клапан для отримання заданої температури на виході. Привід легко монтується на клапани різних європейських виробників, таких як Tervix, Barberi, Paw, LK, Danfoss, Honeywell та ін. Привід має невеликі розміри, що дозволяє змонтувати його в будь-якому місці.
Електричний привід Tervix Pro Line AZOG призначений для роботи на 3-х / 4-х ходових поворотних змішувальних клапанах, для яких потрібен максимальний крутний момент 8 Нм. Електричний привід повинен бути підключений до триточкового контролера з напругою живлення 230 В змінного струму. Керувати електричним приводом можна також вручну за допомогою ручки, для цього потрібно перевести привід в ручний режим роботи. Електричний привід Tervix Pro Line AZOG в основному використовується для змішування двох потоків через змішувальний клапан для отримання заданої температури на виході. Привід легко монтується на клапани різних європейських виробників, таких як Tervix, Barberi, Paw, LK, Danfoss, Honeywell та ін. Привід має невеликі розміри, що дозволяє змонтувати його в будь-якому місці.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Tervix |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Контроллер |
| Пользовательские характеристики | |
| Kvs | 10 куб. м/час |
| Максимальное рабочее давление | 10 |
| Тип/модель | Tervix Pro Line |
| Матеріал поворотних частин приводу | PC, LG brand |
| Кількість товарів на складі | 1 |
| Розмір | 1" |
| Крутний момент | 8 Нм |
| Середовище застосування | гаряча та холодне водопостачання |
| Комплектація | 1. Електричний привід Tervix Pro Line AZOG з ручкою, шкалою та електричним кабелем. 2. Комплект для підключення клапану - перехідник на шток клапана (1 шт) - шпилька для фіксування приводу на клапані (2 шт) - болт для фіксування поворотної ручки та штоку клапана 3. Інструкція з експлуатації4. Змішувальний 3-ходовий клапан відповідного розміру |
| Напруга | 230 В, 50-60 Гц (1 фаза) |
| Різьбове з'єднання | внутрішня різьба |
| Потужність (max) | 5 ВА |
| Ступінь захисту | II, IP 42 |
| Максимальна температура | +110 °С |
| Виробництво | Китай |
| Мінімальна темп. | -10 °С |
| Ручне управління | Да |
| Матеріал клапана | латунь (HPB 57-3) |
| Максимальний тиск | 10 бар |
| Макс. перепад тиску | 1 бар |
| Максимальна величина протікання при закритому клапані (% від KVS при ΔP) режим змішування | 0,05 |
| Час повороту на 90 | 124 сек |
| Довжина кабеля | 1000 мм (3х0,75мм) |
| Матеріал корпусу приводу | POM |
| Тип електричного під’єднання | SPDT (3 точки) (1 фаза) |
| Максимальна величина протікання при закритому клапані (% від KVS при ΔP) режим розподілення | 0,02 |
| Кількість циклів до відмови приводу | > 100 000 циклів |
| Гучність роботи приводу | 35 ДБ (на відстані 30 мм) |
| Колір приводу | чорний корпус, біла ручка |
| Функциональное назначение клапана | Смесительный клапан, Регулирующий клапан |
| Рабочая среда | Вода |
| Тип присоединения | Резьбовое |
| Минимальная рабочая температура | -10 |
| Минимальное рабочее давление | 1 |
| Материал корпуса | Латунь |
| Привод | Электрический |
| Гарантийный срок | 24 |
| Тип клапана | Трехходовый клапан |
| Максимальная рабочая температура | 110 |
- Цена: 6 143 ₴

