Коллектор теплого пола на 12 контуров, без расходомеров, нержавеющая сталь Tervix Pro Line (501012)
- Нет в наличии
- Код: 501012
12 338 ₴
- +380 (50) 315-15-16

Розподільчі гребінки Tervix з нержавіючої сталі AISI 304 на 1″ з прихованними - регуляторами, ковпачками - рягуляторами та виходами для контурів з кріпленнями 16*2 (євроконус) можуть бути від 2 до 12 контурів. Гребінки можуть використовуватися в трубопроводах систем питного і господарського холодного і гарячого водопостачання, опалення, стисненого повітря, а також на технологічних трубопроводах, що транспортують рідини, неагресивні до матеріалів гребінки. Гребінки призначені для розподілу потоку середовища окремим споживачам системи. Розподільчі гребінки Tervix призначені для використання в системах «Тепла підлога». За допомогою витратомірів легко встановити розрахункову витрату теплоносія через певний контур теплої підлоги.
Переваги над аналогами:
- від 2 до 12 контурів
- полірована нержавійка 1,6 мм
- ковпачки - регулятори
- приховані регулятори на подачі
- посилене кріплення на стіну
- гарантія 2 роки
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tervix |
| Страна производитель | Китай |
| Диаметр выходов | 1 дюйм |
| Диаметр коллектора | 3/4" |
| Количество выходов | 12 |
| Максимальная рабочая температура | 90 град. |
| Материал коллектора | Нержавеющая сталь |
| Назначение коллектора | Для теплого пола |
| Резьба коллектора | Внутренняя |
| Состояние | Новое |
| Тип коллектора | Распределительный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вбудовані витратоміри | Нет |
| Виробництво | Китай |
| Гарантийный срок | 24 |
| Гарантія | 24 міс. |
| З’єднання під термопривід | М 30*1,5 мм |
| Комплектація | 1. Розподільча балка (2 шт) 2. Ручний регулятор потоку (подача) (від 2 до 12 шт) 3. Ручний регулятор потоку (зворот) (від 2 до 12 шт) 4. Настінний кронштейн (2 шт) 5. Інструкція з експлуатації (1 шт) 6. Шестигранний ключ (1 шт) |
| Кількість контурів | 12 |
| Максимальна температура | 90 °C |
| Максимальний тиск | 6 бар |
| Максимальное рабочее давление | 6 |
| Матеріал гребінки | нерж. сталь 304 |
| Міжосьова відстань | 210 мм |
| Під’єднання труб | 3/4’’ (євроконус) |
| Розмір | 210 х 630 х 300 |
| Ручне регулювання | Да |
| Різьбове з'єднання | внутрішнє 1" |
| Середовище застосування | Для водяної теплої підлоги3,82 м³/год |
| Товщина металу | 1,6 мм |
- Цена: 12 338 ₴


