Коллектор на 2 контура, с расходомерами, краном Маевского и сливным, нержавеющая сталь Tervix Pro Line 501202
- Нет в наличии
- Код: 501202
4 894 ₴
+380 (67) 967-94-46
- +380 (50) 315-15-16
возврат товара в течение 14 дней по договоренности

Описание
Характеристики
Информация для заказа
Переваги над аналогами:
- від 2 до 12 контурів
- полірована нержавійка 1,6 мм
- ковпачки - регулятори
- витратоміри - регулятори
- вбудований кран «Маєвського» та зливний кран
- гарантія 2 роки
Розподільчі гребінки Tervix з нержавіючої сталі AISI 304 на 1’’ з витратомірами - регуляторами, ковпачками - регуляторами, краном Маєвського, зливним краном та виходами для контурів з кріпленнями 16*2 (євроконус) можуть бути від 2 до 12 контурів. Гребінки можуть використовуватися в трубопроводах систем питного і господарського холодного і гарячого водопостачання, опалення, стисненого повітря, а також на технологічних трубопроводах, що транспортують рідини, неагресивні до матеріалів гребінки. Гребінки призначені для розподілу потоку середовища окремим споживачам системи.
Розподільчі гребінки Tervix призначені для використання в системах «Тепла підлога». За допомогою витратомірів легко встановити розрахункову витрату теплоносія через певний контур теплої підлоги.
]]>
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tervix |
| Страна производитель | Китай |
| Количество выходов | 2 |
| Тип коллектора | Распределительный |
| Материал коллектора | Нержавеющая сталь |
| Назначение коллектора | Для отопления, Для водоснабжения, Для теплого пола |
| Резьба коллектора | Внутренняя |
| Диаметр коллектора | 3/4" |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 24 |
| Максимальная рабочая температура | 90.0 |
| Диаметр выходов | 1 |
| Максимальное рабочее давление | 6 |
| Кількість товарів на складі | 36 |
| Розмір | 210 х 180 х 340 |
| Матеріал гребінки | нерж. сталь 304 |
| Середовище застосування | Для водяної теплої підлоги |
| Комплектація | 1. Розподільча балка (2 шт) 2. Витратоміри (від 2 до 12 шт) 3. Ручний регулятор потоку (від 2 до 12 шт) 4. Настінний кронштейн (2 шт) 5. Інструкція з експлуатації (1 шт) 6. Ручка для регулювання пропуску рідини через витратомір (1 шт) 7. Кран «Маєвського» (2 шт) 8. Зливний кран (2 шт) 9. Заглушки для розподільчої балки (2 шт) 10. Ключ для крану «Маєвського» (1 шт) |
| Кількість контурів | 2 |
| Різьбове з'єднання | внутрішнє 1" |
| Міжосьова відстань | 210 мм |
| Ручне регулювання | Да |
| Максимальна температура | 90 °C |
| Під’єднання труб | 3/4’’ (євроконус) |
| Максимальний тиск | 6 бар |
| З’єднання під термопривід | М 30*1,5 мм |
| Виробництво | Китай |
| Товщина металу | 1,6 мм |
| Вбудовані витратоміри | Да |
| Гарантія | 24 міс. |
- Цена: 4 894 ₴


