Коллектор на 12 контуров, с расходомерами, краном Маевского и сливным, нержавейка Tervix Pro Line 501212
- Нет в наличии
- Код: 501212
16 243 ₴
+380 (67) 967-94-46
- +380 (50) 315-15-16
возврат товара в течение 14 дней по договоренности

Описание
Характеристики
Информация для заказа
Розподільчі гребінки Tervix з нержавіючої сталі AISI 304 на 1’’ з витратомірами - регуляторами, ковпачками - рягуляторами, краном Маєвського, зливним краном та виходами для контурів з кріпленнями 16*2 (євроконус) можуть бути від 2 до 12 контурів. Гребінки можуть використовуватися в трубопроводах систем питного і господарського холодного і гарячого водопостачання, опалення, стисненого повітря, а також на технологічних трубопроводах, що транспортують рідини, неагресивні до матеріалів гребінки. Гребінки призначені для розподілу потоку середовища окремим споживачам системи. Розподільчі гребінки Tervix призначені для використання в системах «Тепла підлога». За допомогою витратомірів легко встановити розрахункову витрату теплоносія через певний контур теплої підлоги.
Переваги над аналогами:
- від 2 до 12 контурів
- полірована нержавійка 1,6 мм
- ковпачки - регулятори
- витратоміри - регулятори
- вбудований кран «Маєвського» та зливний кран
- гарантія 2 роки
]]>
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tervix |
| Страна производитель | Китай |
| Материал коллектора | Нержавеющая сталь |
| Назначение коллектора | Для водоснабжения, Для теплого пола, Для отопления |
| Тип коллектора | Распределительный |
| Диаметр коллектора | 3/4" |
| Резьба коллектора | Внутренняя |
| Максимальная рабочая температура | 90 град. |
| Количество выходов | 12 |
| Диаметр выходов | 1 дюйм |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Максимальное рабочее давление | 6 |
| Кількість товарів на складі | 19 |
| Розмір | 210 х 680 х 340 |
| Матеріал гребінки | нерж. сталь 304 |
| Середовище застосування | Для водяної теплої підлоги |
| Комплектація | 1. Розподільча балка (2 шт) 2. Витратоміри (від 2 до 12 шт) 3. Ручний регулятор потоку (від 2 до 12 шт) 4. Настінний кронштейн (2 шт) 5. Інструкція з експлуатації (1 шт) 6. Ручка для регулювання пропуску рідини через витратомір (1 шт) 7. Кран «Маєвського» (2 шт) 8. Зливний кран (2 шт) 9. Заглушки для розподільчої балки (2 шт) 10. Ключ для крану «Маєвського» (1 шт) |
| Кількість контурів | 12 |
| Різьбове з'єднання | внутрішнє 1" |
| Міжосьова відстань | 210 мм |
| Ручне регулювання | Да |
| Максимальна температура | 90 °C |
| Під’єднання труб | 3/4’’ (євроконус) |
| Максимальний тиск | 6 бар |
| З’єднання під термопривід | М 30*1,5 мм |
| Виробництво | Китай |
| Товщина металу | 1,6 мм |
| Вбудовані витратоміри | Да |
| Гарантія | 24 міс. |
- Цена: 16 243 ₴


