2-ходовой шаровой клапан н/в 11/4" DN32 с самоповоротным электроприводом Tervix Pro Line ZERG (205142)
- Готово к отправке
- Код: 205142
7 340 ₴
+380 (67) 967-94-46
- +380 (50) 315-15-16
возврат товара в течение 14 дней по договоренности

Описание
Характеристики
Информация для заказа
205142 2-ходовий кульовий клапан н/в 11/4" DN32 з самозворотним електроприводом Tervix Pro Line ZERG
Принцип - on/off. Клапан з приводом має 2-х точкове управління (N+L, 230В).При першому підключенні (конденсатор розряджений) клапан має положення «відкритий».
При першій подачі напруги на привід клапан залишається у положенні «відкрито», при знятті напруги з приводу (заряджений конденсатор) - у положення «закрито», при повторній подачі напруги - клапан знову переводиться у положення «відкрито».
Крайнє положення ручки, за годинниковою стрілкою, визначає положення як «відкрито».
Привід оснащений потужним конденсатором, що забезпечує його повернення у початкове положення при зняття напруги з приводу. Кульові клапани ZERG призначені для встановлення в cистеми опалення, вентиляції та кондиціонування (HVAC), фанкойли, системи автоматичного управління водопостачанням, системи нагріву води та ін. в якості запірних елементів.

Експлуатація:
Кульові клапани ZERG складаються з двох основних елементів - клапана і електричного приводу. Клапани ZERG дозволяється встановлювати без електричного приводу. Після монтажу клапана привід можна встановити в будь-який час. Під час експлуатації привід може бути замінений без необхідності зливу теплоносія або зупинки системи. В разі збою живлення клапан повертаєтся у положення «закритий». У випадку необхідності відкрити клапан вручну при відсутності електроенергії, потрібно натиснути на ручку та повернути її. Якщо конденсатор заряджений, то клапан може повертатися у попереднє положення. Тоді необхідно повторити цю дію декілька разів (2-5 раз) поки конденсатор не розрядиться. При відновленні електропостачання клапан самостійно повернеться до автоматичної роботи.
Переваги над аналогами:
- ручне управління
- 2-х точкове управління
- при знятті напруги сам повертається у початкове положення
- потужний - зусилля 10Нм
- гарантія 2 роки
]]>
Принцип - on/off. Клапан з приводом має 2-х точкове управління (N+L, 230В).При першому підключенні (конденсатор розряджений) клапан має положення «відкритий».
При першій подачі напруги на привід клапан залишається у положенні «відкрито», при знятті напруги з приводу (заряджений конденсатор) - у положення «закрито», при повторній подачі напруги - клапан знову переводиться у положення «відкрито».
Крайнє положення ручки, за годинниковою стрілкою, визначає положення як «відкрито».
Привід оснащений потужним конденсатором, що забезпечує його повернення у початкове положення при зняття напруги з приводу. Кульові клапани ZERG призначені для встановлення в cистеми опалення, вентиляції та кондиціонування (HVAC), фанкойли, системи автоматичного управління водопостачанням, системи нагріву води та ін. в якості запірних елементів.

Експлуатація:
Кульові клапани ZERG складаються з двох основних елементів - клапана і електричного приводу. Клапани ZERG дозволяється встановлювати без електричного приводу. Після монтажу клапана привід можна встановити в будь-який час. Під час експлуатації привід може бути замінений без необхідності зливу теплоносія або зупинки системи. В разі збою живлення клапан повертаєтся у положення «закритий». У випадку необхідності відкрити клапан вручну при відсутності електроенергії, потрібно натиснути на ручку та повернути її. Якщо конденсатор заряджений, то клапан може повертатися у попереднє положення. Тоді необхідно повторити цю дію декілька разів (2-5 раз) поки конденсатор не розрядиться. При відновленні електропостачання клапан самостійно повернеться до автоматичної роботи.
Переваги над аналогами:
- ручне управління
- 2-х точкове управління
- при знятті напруги сам повертається у початкове положення
- потужний - зусилля 10Нм
- гарантія 2 роки
]]>
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Tervix |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Kvs | 80 куб. м/час |
| Максимальное рабочее давление | 4 |
| Бренд | Tervix |
| Тип/модель | 2-х ходовий перемикаючий, самозворотний |
| Максимальний перепад тиску | < 4 бар |
| Робоча температура | 15-95°C |
| Кількість товарів на складі | 13 |
| Розмір | DN32 |
| Середовище застосування | хол. вода / гар. вода/ 50% гліколя / повітря |
| Самозворотний механізм | Конденсатор |
| Матеріал | Латунь |
| З’єднання (внутр. різьба) | 1 1/4" |
| Напруга | 110 - 230 В, 50-60 Гц |
| Час закриття/відкриття | 8 сек |
| Гарантія | 24 міс. |
| Номінальний тиск | PN 16 |
| Тип електричного під’єднання | 2-х точкове (2 провода N+L) |
| Условный проход | 32 |
| Рабочая среда | Воздух, Вода, Этиленгликоль |
| Тип присоединения | Резьбовое |
| Минимальная рабочая температура | 5 |
| Материал корпуса | Латунь |
| Привод | Электрический |
| Гарантийный срок | 24 |
| Тип клапана | Двухходовой клапан |
| Максимальная рабочая температура | 95.0 |
- Цена: 7 340 ₴

