2-ходовой шаровой клапан н/о 1 1/2" DN40 с электроприводом Tervix Pro Line ORC2 201165
- Готово к отправке
- Код: 201165
8 538 ₴
+380 (67) 967-94-46
- +380 (50) 315-15-16
возврат товара в течение 14 дней по договоренности

Описание
Характеристики
Информация для заказа
Кульові клапани ORC2
Кульові клапани ORC2 призначені для встановлення в cистеми опалення, вентиляції та кондиціонування (HVAC), фанкойли, соларні системи, системи автоматичного управління водопостачанням, системи нагріву води та ін. в якості запірних елементів. Кульові клапани з приводом управляються сигналом SPST і можуть працювати від будь-якого термостата або перемикача.
Принцип дії: 2-ходовий клапан ORC2 є нормально відкритим (НВ) клапаном.Після підключення приводу відповідно до електричної схеми, коли напруга подається тільки на коричневий провід, клапан залишиться відкритим. Після подачі напруги на коричневий та чорний провід клапан закриється. Після зняття напруги з чорного проводу клапан повертається у вихідне (відкрите) положенння. Поточне положення клапана визначається положенням ручки та шкали на приводі. Якщо стрілка на ручці показує на мінімальну відмітку на шкалі - клапан закритий. Якщо стрілка на ручці показує на максимальну відмітку - клапан відкритий.

]]>
Кульові клапани ORC2 призначені для встановлення в cистеми опалення, вентиляції та кондиціонування (HVAC), фанкойли, соларні системи, системи автоматичного управління водопостачанням, системи нагріву води та ін. в якості запірних елементів. Кульові клапани з приводом управляються сигналом SPST і можуть працювати від будь-якого термостата або перемикача.
Принцип дії: 2-ходовий клапан ORC2 є нормально відкритим (НВ) клапаном.Після підключення приводу відповідно до електричної схеми, коли напруга подається тільки на коричневий провід, клапан залишиться відкритим. Після подачі напруги на коричневий та чорний провід клапан закриється. Після зняття напруги з чорного проводу клапан повертається у вихідне (відкрите) положенння. Поточне положення клапана визначається положенням ручки та шкали на приводі. Якщо стрілка на ручці показує на мінімальну відмітку на шкалі - клапан закритий. Якщо стрілка на ручці показує на максимальну відмітку - клапан відкритий.

]]>
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Tervix |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | НВ (нормально відкритий) |
| Максимальное рабочее давление | 10 |
| Kvs | 110 куб. м/час |
| Бренд | Tervix (Німеччина) |
| Робоча температура | 5-95 C |
| Кількість товарів на складі | 28 |
| Тип/модель | ORC 2 |
| Розмір | DN 1 1/2" |
| Середовище застосування | хол. вода / гар. вода/ 60% гліколя / повітря |
| Комплектація | 1. Клапан з приводом; 2. Інструкція |
| Напруга | 230 В, 50-60 Гц |
| Матеріал | Латунь |
| Країна виробництва | Китай (за німецькою технологією) |
| Ступінь захисту | II, IP 54 |
| Управляючий сигнал | SPST |
| Крутний момент | 7 Нм |
| Максимальний перепад тиску | < 6 бар |
| Номінальний тиск | PN 16 |
| Робочий тиск | 10 бар |
| Довжина кабеля | 300 мм |
| Гарантія | 24 міс. |
| Час відкриття/закриття | 8 сек |
| Условный проход | 40 |
| Рабочая среда | Воздух, Вода, Этиленгликоль |
| Тип присоединения | Резьбовое |
| Минимальная рабочая температура | 5 |
| Материал корпуса | Латунь |
| Привод | Электрический |
| Гарантийный срок | 24 |
| Тип клапана | Двухходовой клапан |
| Дистанционное управление | Да |
| Максимальная рабочая температура | 95.0 |
- Цена: 8 538 ₴

