Термопривод Tervix ProLine Egg, нормально-закрытый, 24В (217211)
- Нет в наличии
- Код: 217211
1 041 ₴
+380 (67) 967-94-46
- +380 (50) 315-15-16
возврат товара в течение 14 дней по договоренности

Описание
Характеристики
Информация для заказа
Опис: При подачі напруги (24В) на термопривід Tervix Pro Line Egg він фактично відсікає / подає теплоносій в окрему зону. Для того, щоб він відкривав / закривав клапан в потрібний момент і при досягненні конкретної температури, його підключають до терморегулятора, який ним і управляє.Даний термопривід може застосовуватися зі всіма моделями гребінки теплої підлоги та водяними радіаторами з клапанами з різьбою М30х1,5 або M28х1,5. Має двопозиційне імпульсне управління (on/off) і нормально закритий (НЗ) або нормально відкритий (НВ) тип клапана. Нормально закритий (НЗ) термопривід при подачі на нього напруги відкриває клапан. При знятті напруги, привід автоматично переходить у позицію «закрито». Нормально відкритий (НВ) - навпаки.

]]>
Монтаж та демонтаж термоприводу

]]>
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Tervix |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд | Tervix (Німеччина) |
| Час закриття/відкритття | 3 хв |
| Тип/модель | НЗ |
| Напруга | 24В |
| Матеріал | PA66+30% GF |
| Країна виробництва | Китай (за німецькою технологією) |
| Клас захисту | II, IP 54 |
| Споживча потужність | 3 Вт |
| З’єднання (різьба) | M30*1.5 мм |
| Довжина кабеля | 800 мм |
| Гарантія | 24 міс. |
| Максимальний хід штока | 4 ± 0.5 мм |
| Зусилля | 100Н |
- Цена: 1 041 ₴

