Смесительный узел 1" для теплого пола Tervix Mixset с термостатическим клапаном ATM561 без насоса (521411)
- Готово к отправке
- Код: 521411
8 694 ₴
+380 (67) 967-94-46
- +380 (50) 315-15-16
возврат товара в течение 14 дней по договоренности

Описание
Характеристики
Информация для заказа
521411 Змішувальний вузол 1" для теплої підлоги Tervix Mixset з термост. клапаном ATM561 без насосу.
Змішувальний вузол розроблений як перемикач між системою опалення з боку джерела тепла і розподільчою гребінкою (колектором) для теплої підлоги. Він використовується для підготовки теплоносія до заданої температури, який потім подається в систему обігріву. Змішувальний вузол може використовуватися в поєднанні з розподільчими гребінками від 2 до 12 контурів.
Принцип роботи
Теплоносій, що подається з джерела тепла, надходить на термостатичний клапан (входить в комплект). Теплоносій (подача зі сторони котла) змішується з теплоносієм (зворот зі сторони гребінки) у термостатичному клапані. Температура теплоносія на виході регулюється термостатичним клапаном . Також, для візуального контролю температури теплоносія, на подачі та звороті передбачені термометри. Залишки теплоносія на звороті подаються на догрів до джерела тепла. Після термостатичного клапану теплоносій проходить через циркуляційний насос і подається на розподільчу гребінку.
Змішувальний вузол розроблений як перемикач між системою опалення з боку джерела тепла і розподільчою гребінкою (колектором) для теплої підлоги. Він використовується для підготовки теплоносія до заданої температури, який потім подається в систему обігріву. Змішувальний вузол може використовуватися в поєднанні з розподільчими гребінками від 2 до 12 контурів.
Принцип роботи
Теплоносій, що подається з джерела тепла, надходить на термостатичний клапан (входить в комплект). Теплоносій (подача зі сторони котла) змішується з теплоносієм (зворот зі сторони гребінки) у термостатичному клапані. Температура теплоносія на виході регулюється термостатичним клапаном . Також, для візуального контролю температури теплоносія, на подачі та звороті передбачені термометри. Залишки теплоносія на звороті подаються на догрів до джерела тепла. Після термостатичного клапану теплоносій проходить через циркуляційний насос і подається на розподільчу гребінку.
Вивід з експлуатації, утилізація
Від’єднайте вузол та розберіть його. З метою захисту навколишнього середовища, забороняється викидати демонтований вузол разом з несортованими побутовими відходами.
Гарантія
Виробник надає 24-місячну гарантію з дня продажу. Гарантія стає недійсною в результаті самовільного ремонту або при встановленні чи експлуатації без дотримання вимог даної інструкції.
Увага! Монтаж повинен проводити кваліфікований спеціаліст.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Tervix |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд | Tervix |
| Робоча температура | 90° С |
| Кількість товарів на складі | 1 |
| Комплектація | 1. Верхній з’єднувальний елемент (1 шт) 2. Нижній з’єднувальний елемент (1 шт) 3. Накидна гайка для нижнього підключення насосу (1 шт) 4. Термометр (2 шт) 5. Ущільнювачі 6. Інструкція з експлуатації (1 шт) |
| Матеріал | Латунь |
| Термометр | 0..80°С |
| Міжосьова відстань | 210 мм |
| Рекомендований насос | Grundfos |
| Монтажна довжина насосу | 130 мм |
| Підключення насосу | 1 1/2" |
| Клапан | Afriso ATM 561 ( +20..+43°С) |
| Підключення термостат.клапану | 1" |
| Робочий тиск | 10 бар |
| Гарантія | 24 міс. |
| Підключення до джерела тепла | 1" |
| Підключення до гребінки | 1" |
- Цена: 8 694 ₴

