Автоматический воздухоотводчик Tervix Pro Line с отсечным клапаном 1/2" (303012)
- Нет в наличии
- Код: 303012
405 ₴
+380 (67) 967-94-46
- +380 (50) 315-15-16
возврат товара в течение 14 дней по договоренности

Описание
Характеристики
Информация для заказа
Призначення:
Автоматичні розповітрювачі призначені для автоматичного видалення повітря зі закритих опалювальних систем. Під час зливу теплоносія з системи, вони діють як вентилюючі клапани. Відсічний клапан, що йде в комплекті, дозволяє від’єднати розповітрювач від системи без необхідності її спорожнення. Розповітрювачі та відсічні клапани виготовлені з високоякісної латуні.
Застосування:
Автоматичний розповітрювач застосовується в закритих системах опалення, а також при використанні теплових насосів при температурі теплоносія від 0 до 110 °С. В якості теплоносія може використовуватися вода і водогліколеві суміші (доля гліколю макс. 30%) Розповітрювачі монтуються вертикально у найвищій точці системи. При цьому вони повинні встановлюватись у місцях, де передбачається скупчення повітря: стояки, гребінки, повітряні сепаратори тощо.
Принцип дії:
В середині корпусу автоматичного розповітрювача встановлено поплавок, який з’єднаний з важелем. Якщо в системі немає повітря (високий рівень теплоносія у вентиляційному отворі), поплавок знаходиться у верхньому положенні, а важіль закриває вентиляційний отвір у кришці розповітрювача. Якщо в системі з’являється повітря, воно збирається в корпусі розповітрювача, рівень теплоносія в розповітрювачі знижується, і поплавок рухається вниз. При цьому поплавок тягне важіль і відкриває вентиляційний отвір. Повітря починає виходити. Коли повітря вийшло, рівень теплоносія піднімаєть та піднімає поплавок. Поплавок притискає важіль та закриває вентиляційний отвір.
Таким чином відбувається автоматичне розповітрення системи.

]]>
Автоматичні розповітрювачі призначені для автоматичного видалення повітря зі закритих опалювальних систем. Під час зливу теплоносія з системи, вони діють як вентилюючі клапани. Відсічний клапан, що йде в комплекті, дозволяє від’єднати розповітрювач від системи без необхідності її спорожнення. Розповітрювачі та відсічні клапани виготовлені з високоякісної латуні.
Застосування:
Автоматичний розповітрювач застосовується в закритих системах опалення, а також при використанні теплових насосів при температурі теплоносія від 0 до 110 °С. В якості теплоносія може використовуватися вода і водогліколеві суміші (доля гліколю макс. 30%) Розповітрювачі монтуються вертикально у найвищій точці системи. При цьому вони повинні встановлюватись у місцях, де передбачається скупчення повітря: стояки, гребінки, повітряні сепаратори тощо.
Принцип дії:
В середині корпусу автоматичного розповітрювача встановлено поплавок, який з’єднаний з важелем. Якщо в системі немає повітря (високий рівень теплоносія у вентиляційному отворі), поплавок знаходиться у верхньому положенні, а важіль закриває вентиляційний отвір у кришці розповітрювача. Якщо в системі з’являється повітря, воно збирається в корпусі розповітрювача, рівень теплоносія в розповітрювачі знижується, і поплавок рухається вниз. При цьому поплавок тягне важіль і відкриває вентиляційний отвір. Повітря починає виходити. Коли повітря вийшло, рівень теплоносія піднімаєть та піднімає поплавок. Поплавок притискає важіль та закриває вентиляційний отвір.
Таким чином відбувається автоматичне розповітрення системи.

]]>
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Tervix |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 24 |
| Максимальная рабочая температура | 110.0 |
| Материал корпуса | Латунь, Пластик |
| Тип | Автоматичний розповітрювач |
| Тип присоединения | Резьбовое |
| Диаметр резьбы | 1/2"Н |
| Минимальная температура окружающей среды | 0 |
| Максимальное рабочее давление | 16 |
| Бренд | Tervix |
| Кількість товарів на складі | 2032 |
| Тип/модель | Tervix Pro Line Air Vent Valve |
| Середовище застосування | холодна та гаряча вода |
| Комплектація | 1. Розповітрювач; 2. Відсічний клапан; 3. Інструкція |
| Матеріал | Латунь + пластик |
| Максимальна температура | 0...+110 °С |
| Призначення | Для систем опалення та ГВП |
| Внутрішня різьба відсічного клапану | 3/8" |
| Зовнішня різьба відсічного клапану | 1/2" |
| Вимоги до теплоносія | Вода, водогліколеві суміші (доля гліколю макс. 30%) |
| Робочий тиск | 16 бар |
| Гарантія | 24 міс. |
| Зовнішня різьба розповітрювача | 3/8" |
| Вид воздухоотводчика | Автоматический |
- Цена: 405 ₴

