Манометр Tervix Pro Line 50 0-10 бар 1/4" радиальный (355113)
- Нет в наличии
- Код: 355113
315 ₴
+380 (67) 967-94-46
- +380 (50) 315-15-16
возврат товара в течение 14 дней по договоренности

Описание
Характеристики
Информация для заказа
Манометр монтується у попередньо підготовлене місце з різьбою 1/2’’ або 1/4’’, в залежності від моделі. Подвійна шкала (bar/psi) дозволяє легко зчитувати покази манометра. А різний спосіб підключення дозволяє монтувати манометри в місцях де мало місця.
Застосування:
Манометри можуть використовуватися для виміру тиску в газоподібних та рідких середовищах, які не є високов’язкими або кристалізуються і не впливають на деталі з мідних сплавів: пневматика, системи опалення та кондиціювання повітря, медична інженерія та ін.
Монтаж:
Манометри мають радіальний або аксіальний тип підключення, в залежності від моделі. Манометри під’єднуються в підготовлений отвір з різьбою 1/2’’ або 1/4 ‘‘.
1. Обмотайте штуцер манометру ущільнюючою стрічкою.
2. Змонтуйте манометр у потрібному місці. Різьба на манометрі 1/2’’ або 1/4’’ в залежності від моделі.
Важливо! Закручувати манометр слід за допомогою ключа і тільки за призначене місце під корпусом. Забезпечте герметичне встановлення манометру.
Увага! Забороняється закручувати манометр тримаючи його за корпус - без ключа.
3. Після встановлення манометр зразу готовий до роботи.
]]>
Застосування:
Манометри можуть використовуватися для виміру тиску в газоподібних та рідких середовищах, які не є високов’язкими або кристалізуються і не впливають на деталі з мідних сплавів: пневматика, системи опалення та кондиціювання повітря, медична інженерія та ін.
Монтаж:
Манометри мають радіальний або аксіальний тип підключення, в залежності від моделі. Манометри під’єднуються в підготовлений отвір з різьбою 1/2’’ або 1/4 ‘‘.
1. Обмотайте штуцер манометру ущільнюючою стрічкою.
2. Змонтуйте манометр у потрібному місці. Різьба на манометрі 1/2’’ або 1/4’’ в залежності від моделі.
Важливо! Закручувати манометр слід за допомогою ключа і тільки за призначене місце під корпусом. Забезпечте герметичне встановлення манометру.
Увага! Забороняється закручувати манометр тримаючи його за корпус - без ключа.
3. Після встановлення манометр зразу готовий до роботи.
]]>| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tervix |
| Страна производитель | Китай |
| Диаметр корпуса | 50 мм |
| Единица измерения | Бар |
| Максимальная рабочая температура | 60 °С |
| Минимальная рабочая температура | -20 °С |
| Среда измерения | Жидкость/Газ |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд | Tervix (Німеччина) |
| Робоча температура | -20°C ...+60°C |
| Тип/модель | Tervix Pro Line |
| Середовище застосування | газоподібні та рідкі середовища |
| Комплектація | 1. Манометр - 1 шт 2. Інструкція - 1 шт |
| Матеріал | латунь (шток з різьбою), алюміній (стрілка та циферблат), сталь (корпус), пластик (захисне скло), мідний сплав (вимірювальна комірка) |
| Різьбове з'єднання | 1/4" |
| Розмір корпусу | 50 мм |
| Країна виробництва | Китай (за німецькою технологією) |
| Тип підключення | радіальне |
| Діапазон виміру | 0-10 бар |
| Клас точності | 1,6 (EN 837-1) |
| Гарантія | 24 міс. |
- Цена: 315 ₴


