Универсальная мобильная батарея с функцией бесперебойного питания Tervix Pro Line Powerbank (601011)
- Нет в наличии
- Код: 601011
2 191 ₴
- +380 (50) 315-15-16

Як його можна використовувати:
1. Як звичайний Powerbank. Носити зі собою та заряджати різні гаджети.
2. Як блок безперебійного живлення. Тобто підключити його постійно до мережі і коли напруга в мережі пропадає підключене обладнання продовжує живитися від Powerbank. А коли знову з’являється - Powerbank починає заряджатися і одночасно живити підключене обладнання.
Даний Powerbank сумісний з різними Wi-Fi маршрутизаторами та роутерами, а вбудована інтелектуальна електрична схема видає постійну і стабільну напругу.
В комплекті йде кабель для підключення роутера та 3 перехідники на різні типи штекерів.
Що можна підключити:
- Wi-Fi маршрутизатори та роутери, 12В
- Камери
- Розумні динаміки
- Міні-проектори
- Смартфоні
- Планшети
- Ноутбуки, 12 В
Особливості
1. Ємність 10000 мАг
2. Підтримка заряду і розряду одночасно
3. Плавне перемикання джерела живлення. Наприклад підключений Wi-Fi роутер не відчує зміни способу живлення, тому не буде перезавантажений
4. USВ вихід для швидкої зарядки (2А)
5. Високоякісні 18650 літієві акумулятори
6. Захист від перенапруги
7. Захист від короткого замикання
8. Захист від аномальної температури
9. Класичний дизайн
10. Легкий
11.Комплект штекерів-перехідників для підключення різних типів роутерів
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Tervix |
| Страна производитель | Китай |
| Выходное напряжение | 5 В |
| Зарядка батареи | От USB, От сети |
| Материал корпуса | Пластик |
| Набор переходников | Да |
| Разъемы | micro USB |
| Состояние | Новое |
| Тип | Универсальная батарея |
| Тип аккумулятора | Li-Pol |
| Цвет корпуса | Белый |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Micro USB вхід | 5В 2А, постійний струм |
| USB вихід | 5В 2А, постійний струм |
| Ємність | 10000 мАг 37Втг |
| Вага | 286г |
| Гарантийный срок | 24 |
| Емкость аккумулятора | 10000 |
| Колір | Білий |
| Комплектація | Power bank - 1 шт, кабель для підключення роутера - 1 шт, набір штекерів-перехідників - 1 шт, кабель для зарядки - 1 шт |
| Матеріал | Вогнестійкий ABS пластик |
| Розмір | 175x85x27 мм |
| Тип акумулятора | Polymer Lithium Battery |
| Тип/модель | Power bank + UPS |
| Штекерний вхід/вихід (для підключення роутера) | 12В 1А, постійний струм |
- Цена: 2 191 ₴

