Аккумуляторная батарея LiFePO4, 51,2В 100 Ач Tervix Pro Line (621041)
- Нет в наличии
- Код: 621041
40 176 ₴
+380 (67) 967-94-46
- +380 (50) 315-15-16
возврат товара в течение 14 дней по договоренности

Описание
Характеристики
Информация для заказа
Гарні новини: очікуємо поставку на кінець вересня-початок жовтня! Є можливість зробити передзамовлення!
Встигніть, кількість обмежена! Акумуляторна батарея LiFePO4 Tervix Pro Line (51,2В 100 Аг) (літій-залізо-фосфатний акумулятор) — це новий вид акумуляторів для накопичення енергії, який може забезпечити надійну підтримку живлення різного обладнання та систем.
Акумулятор має вбудовану систему керування BMS, яка може керувати та контролювати напругу акумулятора, струм, температуру та інші характеристики.
Акумулятор можна підключати паралельно до таких самих акумуляторів. Можна підключити до 15 акумуляторів, які будуть контролюватися системою BMS, таким чином ємність акумуляторної системи може бути від 5 кВтг до 75 кВтг. Якщо не використовувати BMS, то кількість паралельно підключених акумуляторів може бути необмеженою.
Для зручного розміщення акумулятори можуть вішатися на стіну (кріплення йде в комплекті) або складатися один на одного. Для розміщення на підлозі є спеціальна підставка для зручного зберігання, монтажу та обслуговування.
Особливості даного акумулятора:
Наглядний прорахунок за який термін окупається система :

]]>
Встигніть, кількість обмежена! Акумуляторна батарея LiFePO4 Tervix Pro Line (51,2В 100 Аг) (літій-залізо-фосфатний акумулятор) — це новий вид акумуляторів для накопичення енергії, який може забезпечити надійну підтримку живлення різного обладнання та систем.
Акумулятор має вбудовану систему керування BMS, яка може керувати та контролювати напругу акумулятора, струм, температуру та інші характеристики.
Акумулятор можна підключати паралельно до таких самих акумуляторів. Можна підключити до 15 акумуляторів, які будуть контролюватися системою BMS, таким чином ємність акумуляторної системи може бути від 5 кВтг до 75 кВтг. Якщо не використовувати BMS, то кількість паралельно підключених акумуляторів може бути необмеженою.
Для зручного розміщення акумулятори можуть вішатися на стіну (кріплення йде в комплекті) або складатися один на одного. Для розміщення на підлозі є спеціальна підставка для зручного зберігання, монтажу та обслуговування.
Особливості даного акумулятора:
- Кількість циклів зарядка/розрядка ≥ 6000
- Життєвий цикл акумулятора складає більше 10 років
- Вбудована функція плавного запуску, коли інвертор запускається від акумулятора, це може зменшити вплив струму.
- Подвійний активний захист на рівні BMS.
- Автоматичне встановлення адреси, коли підключено кілька груп акумуляторів.
- Підтримка пробудження через сигнал 5~12 В порту RJ45.
- Підтримує хост-контролер для оновлення модуля акумулятора через зв’язок CAN або RS485.
- Забезпечує 95% глибини розряду, яка може бути використана для інверторів, що працюють в повній відповідності з протоколом CAN.
- Акумулятор нетоксичний, не забруднює довкілля та екологічно чистий.
- Матеріалом катода є фосфат-літію-заліза, який має хороші показники безпеки та тривалий термін служби.
- Система керування акумулятором (BMS) має такі функції захисту, як надмірний розряд, перезаряд, перевантаження по струму, висока та низька температура тощо.
- Система може автоматично керувати станом зарядки та розрядки та балансувати напругу кожного елемента.
- Гнучка конфігурація - кілька акумуляторів можна підключати паралельно для збільшення ємності та потужності.
- Використовується радіаторний метод охолодження, щоб зменшити загальний шум акумулятора.
- Акумулятор має малий рівень саморозряд, тому його можна покласти на полицю до 6 місяців без підзарядки. Немає ефекту пам'яті, а продуктивність неглибокого заряду та розряду чудова.
- Невеликий розмір, мала вага, простий монтаж і обслуговування
Наглядний прорахунок за який термін окупається система :

]]>
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Tervix |
| Страна производитель | Китай |
| Тип аккумулятора | LiFePO4 |
| Емкость аккумулятора | 100 А·ч |
| Наработка | 6000 циклов заряда |
| Напряжение | 51.2 В |
| Ток заряда | 40 А |
| Материал изготовления корпуса | Металл |
| Минимальная рабочая температура | 0 град. |
| Максимальная рабочая температура | 55 град. |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Монтаж | На стіну або на підлогу |
| Вага | 54 кг |
| Робоча температура | 0°C~50°C - зарядка, -10°C~50°C - розрядка |
| Тип/модель | LiFePO4 |
| Ефективність | > 98% |
| Комплектація | Акумуляторна батарея - 1 шт, кріплення на стіну - 1шт, силові кабелі - 2 шт, кабель для передачі даних - 1 шт, інструкція на укр. мові - 1 шт |
| Напруга | 51,2 В |
| Ємність | 100 Аг ( до 1000 Аг і більше) |
| Напруга при якій акумулятор відключається | 36.8 В |
| Напруга заряду | 56.8~58.4В |
| Розміри одного акумулятора | 483*200*490 мм |
| Життєвий цикл | 10 років |
| Ступінь захисту | ІР 56 |
| Рекомендований струм розрядки | 100А |
| Потужність | 5.1 кВтг |
| Комірки (елементи) | High Quality 3.2V LiFePO4 Cell |
| Система управління акумулятором | BMS |
| Конфігурація | 16S1P |
| Максимальний струм розрядки | 200А |
| Кількість циклів розрядки / зарядки | ≥ 6000 при 25С |
| Піковий струм заряду / розряду | 200A@5сек (Одинарний акумулятор) |
| Корпус | Металічний |
| Тип з’єднання | Паралельне |
| Кількість паралельно підключених акумуляторів | 15 шт |
| Сертифікати | CE / UN38.3 / MSDS |
| Напруга розряду | 46.4~58.4В |
| Рекомендований струм зарядки | 40А |
| Максимальний струм зарядки | 80А |
| Глибина розрядки | 95% |
| Рівень саморозрядки | < 3% в місяць |
| Вологість | 5~95%(RH) |
- Цена: 40 176 ₴

