Контактор OCT, 2P, 2NO, 40A, 230В Tervix Pro Line 661421
- Нет в наличии
- Код: 661421
1 226 ₴
+380 (67) 967-94-46
- +380 (50) 315-15-16
возврат товара в течение 14 дней по договоренности

Описание
Характеристики
Информация для заказа
Контактори серії OCT можуть бути використані для комутації електричних ланцюгів. Незамінний інструмент для керування пристроями освітлення, опалення, вентиляції тощо. 

]]>
Область застосування:
- Освітлення, опалення, вентиляція, рулонні штори, санітарно-гігієнічні системи гарячого водопостачання
- Лампи галогенові та розжарювання.
- Люмінесцентні трубчасті (енергоощадні, поодинокі і подвійні, компенсовані і ні, з електронними трансформаторами).
- Резистивні навантаження (категорія AC7a)
- Індуктивні навантаження (категорія AC7b)
- Контактори можуть комбінуватися з допоміжними функціями управління, захисту та індикації.
AC7a - для комутації слабоіндуктивного навантаження змінного струму. До таких навантажень відносять: нагрівальні елементи, освітлювальні прилади, електромагніти тощо. Контактор із такою категорією підійде для комутації різних побутових приладів.
AC7b - для комутації побутових електродвигунів змінного струму. Не допускається більше 5-и пусків протягом 1 хвилини і 10 пусків протягом 10 хвилин.
Дані контактори також використовуються для автоматизації та інтеграції систем автономного живлення Tervix BANKA в існуючі системи електричного живлення квартир, офісів, котеджів та ін.


]]>
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tervix |
| Страна производитель | Китай |
| Количество полюсов | 2 шт |
| Номинальный ток | 40 А |
| Минимальная температура окружающей среды | -5 град. |
| Максимальная температура окружающей среды | 50 град. |
| Коммутационная износостойкость | 100000 циклов |
| Состояние | Новое |
| Степень защиты IP | 20 |
| Пользовательские характеристики | |
| Степень защиты, IP | 20 |
| Робоча температура | -5С...+60С |
| Кількість товарів на складі | 29 |
| Тип/модель | OCT 2P NO 40A |
| Номінальне струм комутації | 40А (АС7а), 15А (АС7b) |
| Напруга | 250В АС |
| Ступінь захисту | IP 20 |
| Потужність (max) | 40А |
| Кількість циклів до відмови | 100 000 циклів |
| Управляючий сигнал | 230В |
| Положення контактів | 2 NO (нормально відкритий) |
| Номінальна напруга | 250В |
| Кількість полюсів | 2 |
| Максимальне споживання | 1,6Вт |
- Цена: 1 226 ₴

