Промежуточное реле с разъемом LBJ27, 4NO+4NC, 5A, 230B Tervix Pro Line (662170)
- Нет в наличии
- Код: 662170
651 ₴
- +380 (50) 315-15-16

Проміжні реле широко застосовуються у системах автоматики і управління. Ці реле призначені для комутації керуючих сигналів для подальшого управління потужними пристроями, для розмноження числа контактів основного реле у тих випадках, коли під час його спрацьовування, виникає потреба одночасного замкнення та розімкнення декількох електричних кіл. Як правило таке реле працює у парі з більш потужними пристроями, наприклад з контакторами, для збільшення вимикальної здатності основного реле, оскільки його контакти не розраховано на комутацію великих струмів.
Проміжні реле застосовуються в схемах управління для комутації силових ланцюгів від джерела з малим струмом. Також вони потрібні для збирання схеми утримання контактів, повторення сигналу і виведення на індикатори, дублювання на виносні пульти управління, і т. д.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Tervix |
| Страна производитель | Китай |
| Время срабатывания | 25 мс |
| Максимальная температура окружающей среды | 80 град. |
| Минимальная температура окружающей среды | -40 град. |
| Механическая износостойкость | 4000000 циклов |
| Технические характеристики | |
| Максимальный ток | 5 А |
| Номинальное рабочее напряжение по переменному току | 230 В |
| Потребляемая мощность | 0.9 Вт |
| Пользовательские характеристики | |
| Життєвий механічний цикл | 50 міліонів циклів |
| Кількість пінів | 14 |
| Навантаження | резистивне 5А 250В, індуктивне 1,5А 250В |
| Напруга | 230В |
| Положення контактів | 4NO + 4NC |
| Потужність (max) | 5А |
| Робоча температура | -40С...+80С |
| Споживання | 0,9Вт |
| Тип/модель | LBJ27, 4NO+4NC, 5A, 230B |
| Управляючий сигнал | 230В АС, 12/24В DC |
| Швидкість спрацювання | 25мс |
- Цена: 651 ₴

