Подставка напольная с колесами под аккумуляторные батареи LiFePO4 (621141) Tervix Pro Line 651120
- Нет в наличии
- Код: 651120
8 815 ₴
+380 (67) 967-94-46
- +380 (50) 315-15-16
возврат товара в течение 14 дней по договоренности

Описание
Характеристики
Информация для заказа
призначена для розміщення на ній акумуляторних батарей LiFePO4 LiFePO4, 51,2В 200 Аг Tervix Pro Line (621141).
Акумуляторні батарей LiFePO4 LiFePO4, 51,2В 200 Аг призначені для розміщення на даній платформі (на підлозі). Кожна окрема акумуляторна батарея на 200Аг розміщується зверху на нижній, а сама нижня - на платформі з колесами.
Акумуляторні батареї досить важкі, наприклад комплект на 600Аг (3 батареї) з платформою - важить 245 кг.
Які функції виконує дана платформа:
Акумуляторні батарей LiFePO4 LiFePO4, 51,2В 200 Аг призначені для розміщення на даній платформі (на підлозі). Кожна окрема акумуляторна батарея на 200Аг розміщується зверху на нижній, а сама нижня - на платформі з колесами.
Акумуляторні батареї досить важкі, наприклад комплект на 600Аг (3 батареї) з платформою - важить 245 кг.
Які функції виконує дана платформа:
- Безпека - немає контакту з підлогою, а колеса діалектично ізольовані
- Захист - розміщення акумуляторних батарей на платформі дозволяє захистити їх від конденсату чи вологи підлоги і відповідно захистити від пливу корозії на корпус
- Температура - нижня акумуляторна батарея не контактує з підлогою і як наслідок має менший вплив температурних перепадів
- Мобільність - наявність коліс у платформи дозволяє легко монтувати, обслуговувати та переміщати весь комплект
- Зручність - при необхідності перемістити комплект, не потрібно роз'єднувати акумуляторні батареї що з'єднані паралельно
- Естетичність - мінімалістичний дизайн забезпечує естетичну красу всього комплекту акумуляторів
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tervix |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага | 15кг |
| Тип/модель | Платформа на колесах |
| Розмір | 690*590*130 мм |
| Колеса поворотні | Да |
| Матеріал | Метал |
| Кількість коліс | 4шт |
| Максимальна навантаження | 500 кг |
| Колір | Чорний |
- Цена: 8 815 ₴

