Дротовий добовий терморегулятор ENGO EASY230W, 230В
- Готово до відправки
- Код: 932332982
1 630,20 ₴
+380 (67) 967-94-46
- +380 (50) 315-15-16
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дротовий регулятор температури з живленням від від мережі (230 В).
Призначений для провідного керування нагрівальними або холодильними приладами та системами.
Його функція полягає у підтримці комфортних умов у приміщенні відповідно до встановленої
користувачем постійної температури.
Підключається безпосередньо до джерела тепла.
Це безпечний, надійний та простий в обслуговуванні терморегулятор.
Характеристика продукту:
• мінімалістичний дизайн
• безпотенційні контакти
• дротовий зв’язок
• дуже простий в експлуатації
• РК-дисплей
• програмна зміна типу контакту - нормально відкритий (NO) або нормально закритий (NC)
• можливість блокування клавіш
• можливість встановлення мінімальної та максимальної температури
• настінний кронштейн у комплекті
• керування теплою підлогою або джерелом обігріву
• розумний алгоритм контролю температури TPI
• перемикач ОБІГРІВ/ ОЧІКУВАННЯ/ОХОЛОДЖЕННЯ
Призначений для провідного керування нагрівальними або холодильними приладами та системами.
Його функція полягає у підтримці комфортних умов у приміщенні відповідно до встановленої
користувачем постійної температури.
Підключається безпосередньо до джерела тепла.
Це безпечний, надійний та простий в обслуговуванні терморегулятор.
Характеристика продукту:
• мінімалістичний дизайн
• безпотенційні контакти
• дротовий зв’язок
• дуже простий в експлуатації
• РК-дисплей
• програмна зміна типу контакту - нормально відкритий (NO) або нормально закритий (NC)
• можливість блокування клавіш
• можливість встановлення мінімальної та максимальної температури
• настінний кронштейн у комплекті
• керування теплою підлогою або джерелом обігріву
• розумний алгоритм контролю температури TPI
• перемикач ОБІГРІВ/ ОЧІКУВАННЯ/ОХОЛОДЖЕННЯ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ENGO |
| Країна виробник | Китай |
| Мінімальна температура регулювання | 5 град. |
| Максимальна температура регулювання | 35 град. |
| Вид терморегулятора | Електронний |
| Тип монтажу терморегулятора | Накладної |
| Область застосування терморегулятора | Системи опалення, Кондиціонування приміщення, Тепла підлога |
| Максимальна сила струму | 3 А |
| Стан | Новий |
| Управління | Віддалений доступ |
| Бездротовий стандарт | ZigBee |
| Інтерфейс | Бездротовий |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 22 мм |
| Висота | 80 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Харчування | 230 В AC 50 Гц |
| Бренда | Engo |
| Макс. навантаження | 3 (1) A |
| Алгоритм управління | TPI або Гістерезис (від ±0.2°C до ±2°C) |
| Діапазон регулювання температури | 5 - 35°C |
| Розміри [мм] | 80 x 80 x 22 |
| Рівень захисту | IP30 |
| Кількість в пакованні | 100 |
| Точність відображення темп. | 0.1°C |
| Вихідний сигнал | Безпотенційні конт. NO/COM |
| Зв’язок | Дротовий |
- Ціна: 1 630,20 ₴

