Термостатический смесительный клапан Tervix Pro Line TMV, G1" диапазон темп. 30-70C, Kvs 2,5 312234
- Нет в наличии
- Код: 312234
3 555 ₴
+380 (67) 967-94-46
- +380 (50) 315-15-16
возврат товара в течение 14 дней по договоренности

Описание
Характеристики
Информация для заказа
Термостатичний змішувальний клапан Tervix Pro Line TMV, G1" діапазон температури 30-70C, Kvs 2,5 арт. 312234 Термостатичні змішувальні клапани Tervix Pro Line TMV призначені для регулювання температури шляхом змішування двох потоків води таким чином, що на виході вода має постійну задану температуру. Внутрішній термоелемент використовується для автоматичного регулювання співвідношення подачі гарячої та холодної води. Клапани широко використовуються в побутових системах гарячого водопостачання та системах теплої підлоги і опалення. Завдяки контролю температури в режимі реального часу, клапани забезпечують комфорт і безпеку та запобігають ошпарюванню користувачів або пошкодженню труб теплої підлоги та покриття підлоги через високі температури води.


]]>


]]>
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tervix |
| Пользовательские характеристики | |
| Комплектация | 1. Термостатичний клапан з певним темп. діапазоном (1 шт) 2. Інструкція з експлуатації (1 шт) |
| Кількість товарів на складі | 146 |
| Тип/модель | Tervix Pro Line TMV |
| Країна виробництва | Китай |
| Діапазон регулювання | від 30 до 70 °C |
| Корпус | Латунь CW614N |
| Гарантія | 2 роки |
| Номинальное давление | PN 10 |
| Максимальная температура | 90 °C (110 °С короткочасно) |
| Макс. статичний тиск | 10 бар |
| Концентрація гліколю | <50% |
| Внутрішня вставка | Нейлон |
| Соединение | G 1’’ (зовнішня різьба) |
| Уплотнители | EPDM |
| Точність контролю температури | ±3 °C |
| Перепад тиску | <3 бар |
| Термоелемент | Мідь |
| Мін. витр. води для правильної регуляції | 6 л/хв |
| Пружина Термоелемент | Нержавіюча сталь 304 |
- Цена: 3 555 ₴

