Смесительный узел 1" для теплого пола Tervix Mixset с термост. клапаном TMV без насоса 521422
- Нет в наличии
- Код: 521422
6 840 ₴
+380 (67) 967-94-46
- +380 (50) 315-15-16
возврат товара в течение 14 дней по договоренности

Описание
Характеристики
Информация для заказа
521422 Змішувальний вузол 1" для теплої підлоги Tervix Mixset з термост. клапаном TMV без насосу 
1. Верхній з’єднувальний елемент з накидною гайкою для насосу та місцем під термометр
2. Накидна гайка для під’єднання насосу та термостатичного клапану
3. Нижній з’єднувальний елемент з накидною гайкою для підключення термостатичного клапану, підключення звороту та місцем під термометр
4. Термометр
5. Підключення звороту 1 ‘‘
6. Підключення до гребінки 1 ‘‘
Змішувальний вузол повинен бути підключений до опалювальної системи з боку джерела тепла - зовнішня різьба 1’’. В комплект входить
змішувальний клапан TMV (Tervix) (насос в комплект не входить).
Рекомендується також використовувати кульові крани для підключення вузла до джерела тепла та до розподільчої гребінки. Змішувальний
вузол з’єднується з розподільчою гребінкою зовнішньою різьбою 1’’. На змішувальний вузол можна встановити циркуляційний насос з базою
130 та 180 мм. Насос кріпиться двома накидними гайками.
]]>

1. Верхній з’єднувальний елемент з накидною гайкою для насосу та місцем під термометр
2. Накидна гайка для під’єднання насосу та термостатичного клапану
3. Нижній з’єднувальний елемент з накидною гайкою для підключення термостатичного клапану, підключення звороту та місцем під термометр
4. Термометр
5. Підключення звороту 1 ‘‘
6. Підключення до гребінки 1 ‘‘
Змішувальний вузол повинен бути підключений до опалювальної системи з боку джерела тепла - зовнішня різьба 1’’. В комплект входить
змішувальний клапан TMV (Tervix) (насос в комплект не входить).
Рекомендується також використовувати кульові крани для підключення вузла до джерела тепла та до розподільчої гребінки. Змішувальний
вузол з’єднується з розподільчою гребінкою зовнішньою різьбою 1’’. На змішувальний вузол можна встановити циркуляційний насос з базою
130 та 180 мм. Насос кріпиться двома накидними гайками.
]]>
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tervix |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал | Латунь |
| Кількість товарів на складі | 1 |
| Тип/модель | Tervix Mixset змішувальний вузол |
| Термометр | 0...80°С |
| Підключення насосу | 1 1/2’’ |
| Підключення до джерела тепла | 1’’ |
| Підключення до гребінки | 1’’ |
| Резьбовое соединение | 1" |
| Межосевое расстояние | 210 мм |
| Макс. темп. первинного контуру | 90°C |
| Підключення термостат. клапану | 1’’ |
| Макс. допустимий робочий тиск | 10 бар |
| База для насосу | 130, 180 мм |
| Термостатичний клапан | Tervix TMV 1’’ (+20...+43°С) |
| Рекомендований насос (в коплект не входить) | Grundfos UPM3S Auto |
- Цена: 6 840 ₴

