WiFi модуль для гибридных инверторов типа S Tervix Pro Line S 683010
- Нет в наличии
- Код: 683010
3 375 ₴
- +380 (50) 315-15-16

Модуль збирає дані та передає їх на платформу хмари віддаленого моніторингу (SOLARMAN Portal), що забезпечує простоту візуалізації та аналіз даних. Модуть працює через локальну мережу WiFi. Стан в реальному часі та історія даних можуть відображатися у вигляді графіків, що забезпечує інтуїтивне та чітке розуміння роботи системи. Крім того, налаштовані оповіщення можуть сповіщати користувачів про будь-які несправності, що дозволяє керувати автономною системою живлення в будь-який час і в будь-якому місці, а також спрощує технічне обслуговування.
Додаток для смартфонів - SOLARMAN Smart
Увага! Підтримується тільки WiFi 2.4 Ггц, а от 5ГГц – не підтримується
Особливості:
1. WiFi модуль до інвертора через інтерфейс RS-485
2. Має рівень захисту IP65
3. Простий в установці - підключи та працюй
4. Проста заміна - не потрібно розбирати обладнання, безпечно та швидко
5. Антиперешкодна здатність
6. Відсутність необхідності в додатковому джерелі живлення – живлення від RS-485
7. Підтримує віддалене керування - віддалене налагодження, віддалене оновлення мікропрограми (включаючи інвертор).
8. Віддалений моніторинг статусу та помилок інвертора
9. Віддалене оновлення
10. Візуальний моніторинг
11. До одного акаунту можна підключити необмежену кількість WiFi модулів
Підключення до інвертора:
]]>
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Tervix |
| Пользовательские характеристики | |
| Напряжение | DC 5…12В |
| Рабочая частота | 2.412GHz~2.472GHz |
| Додаток | SOLARMAN Smart (Android / IOS) |
| Кількість товарів на складі | 4 |
| Тип/модель | Tervix Pro Line S |
| Споживання | 1,5 Вт |
| Робоча вологість | 10%-90%, без конденсації |
| Радіус роботи | До 100 м на відкритому просторі |
| Размер | 127*46*137 мм |
| Степень защиты | ІР 65 |
| Рабочая температура | -30 … + 70С |
| Индикаторы | Живлення, підключення до інвертора, підключення до мережі, підключення до хмарного сервера |
| Моніторинг стану | Да |
| Порт подключения | HKJ (авіаційне з’єднання) |
| Интерфейс подключения | RS-485 |
| Скорость передачи данных | 9600bps |
| Антена | вбудована |
| Розмір сховища | 8 MBYTE FLASH |
| Шифрування | WEP, WPA/WPA2 |
| Bluetooth | BLE5.0 |
| Налаштування параметрів | Додаток або сайт |
| WLAN стандарт | 802.11b/g/n |
| Хмара | SOLARMAN Portal |
- Цена: 3 375 ₴

