Поліпропіленова труба Wavin Ekoplastik Evo Plus PP-RCT 50 мм S 4 / SDR 9 / PN 22 STRE050S4
- Готово до відправки
- Код: STRE050S4
358 ₴/м
+380 (67) 967-94-46
- +380 (50) 315-15-16
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Труба EKOPLASTIK EVO PLUS – суцільнопластикова труба підвищеної міцності з поліпропілену PP-RCT (тип 4) без армування, що приходить на зміну неармованим трубам з поліпропілену PP-R (PN-20) та повністю сумісна з цими трубами. Ekoplastik Evo PLUS – призначена для систем холодного питного водопостачання, систем підлогового опалення, господарчої й виробничої теплої води, систем стисненого повітря й кондиціювання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wavin Ekoplastik |
| Країна виробник | Чехія |
| Область застосування труби | Для гарячого водопостачання, Для систем опалення, Для холодного водопостачання, Для питної води, Для систем кондиціонування |
| Перетин труби | Кругле |
| Зовнішній діаметр | 50 мм |
| Внутрішній діаметр | 38.8 мм |
| Товщина стінки труби | 5.6 мм |
| Максимальна робоча температура | 70 град. |
| Колір | Бежевий |
| Тип труби | Для внутрішніх робіт |
- Ціна: 358 ₴/м

