Циркуляційний насос Wilo Star-RS 25/6
- Немає в наявності
- Код: san1357
3 959 ₴
+380 (67) 967-94-46
- +380 (50) 315-15-16
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Специфікації
Інформація для замовлення
Циркуляційний насос Wilo Star-RS 25/6 з різьбовим з'єднанням.
Область застосування
- у системах охолодження
- в системах кондиціонування
- у системах водяного опалення
Переваги
- простий монтаж
- надійність в роботі
- стійкий до струму блокування
- три ступені частоти обертання
Допустимі перекачувані рідини
- вода системи опалення
- водогліколева суміш
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Wilo |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид насоса | Для системи опалення |
| Якість води | Чистий |
| Максимальна температура робочої рідини | 110 град. |
| Максимальний напір | 5.5 м |
| Мінімальна температура робочої рідини | -10 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 85 Вт |
| Спосіб установки насоса | Поверхневий |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 180 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Ширина | 92 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Конструктивні особливості | |
| Тип ротора | Мокрий |
| Встановлення насоса | Горизонтальна/вертикальна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.2 г |
| Гарантійний термін | 24 |
| Пропускна здатність | 3.9 |
- Ціна: 3 959 ₴

