Циркуляційний насос Wilo Star-RS 30/7
- Немає в наявності
- Код: san0343
5 667 ₴
+380 (67) 967-94-46
- +380 (50) 315-15-16
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Специфікації
Інформація для замовлення
Циркуляційний насос Wilo Star-RS 30/7 з різьбовим з'єднанням.
Область застосування
- у системах охолодження
- в системах кондиціонування
- у системах водяного опалення
Переваги
- простий монтаж
- надійність в роботі
- стійкий до струму блокування
- три ступені частоти обертання
Допустимі перекачувані рідини
- вода системи опалення
- водогліколева суміш
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Wilo |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид насоса | Для системи опалення |
| Якість води | Чистий |
| Максимальна температура робочої рідини | 110 град. |
| Максимальний напір | 7 м |
| Мінімальна температура робочої рідини | -10 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 144 Вт |
| Спосіб установки насоса | Поверхневий |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 180 мм |
| Діаметр роз'єму з'єднання | 2 дюйм |
| Довжина | 148 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Конструктивні особливості | |
| Тип ротора | Мокрий |
| Встановлення насоса | Горизонтальна/вертикальна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.6 г |
| Гарантійний термін | 24 |
| Пропускна здатність | 5 |
- Ціна: 5 667 ₴

