Настінний термостат для Herz ETKF+ 1825103
- Немає в наявності
- Код: 1825103
3 109 ₴
- +380 (50) 315-15-16

Настінний кімнатний термостат Herz ETKF+ 1825103 – регулятор температури забезпечує зручну і бездротову налаштування кімнатної температури. Призначений для дистанційного керування до 8 електронними термостатичними головками ETKF+.
Вбудований датчик температури повітря постійно вимірює показники температури повітря і періодично передає всю інформацію на термоголовки, які в свою чергу керують термостатичними клапанами, встановленими на радіаторах опалення. Таким чином відбувається регулювання кількості теплоносія в системі опалення і підтримується необхідна температура в приміщеннях в заданих параметрах з точністю до 0,2°С.
Режими роботи
- Автоматичний режим (Auto)
- Режим швидкого нагріву "Boost" (дозволяє швидко нагріти радіатор, короткочасно відкриваючи клапан на 5 хвилин, в результаті чого відразу відчувається комфортне надходження тепла в приміщення)
- Ручний режим ( Manu)
- Режим "відпустки"
- Функція "тренування клапана"
- Функція "обмеження максимальної/мінімальної налаштування температури"
- Функція "відкрите вікно" (Якщо термостат виявляє значне падіння температури, наприклад, з причини відкритого вікна, він реагує відключенням обігріву, тобто перекриває термостатичний клапан)
- Тижневе програмування з можливістю регулювання зниження температури
- Три періоду регулювання заданих значень температури в добу
- Режим "Захист від замерзання теплоносія".
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Herz |
| Країна виробник | Австрія |
| Вид терморегулятора | Програмований |
| Тип монтажу терморегулятора | Накладної |
| Область застосування терморегулятора | Радіатори |
| Дисплей | Так |
| Стан | Новий |
| Харчування | від 2-х батарей 1,5 В, АА, LR 6, термін служби ~ 2 роки |
| Радіус дії (м) | 100 м на відкритому просторі |
| Частотний діапазон | 868.35 MHz |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 21.5 мм |
| Висота | 86 мм |
| Ширина | 86 мм |
- Ціна: 3 109 ₴

