Насос циркуляційний Grundfos UPS 25-60 130 (99150120)
- Немає в наявності
- Код: 99150120
4 084 ₴
- +380 (50) 315-15-16

Насос циркуляційний Grundfos UPS 25/60-130 являє собою малогабаритний циркуляційний насос з практично безшумною роботою і економним споживанням електроенергії.Насос з ротором, ізольованим від статора, і електродвигуном утворює єдиний вузол без ущільнень вала. Робоче колесо, виготовлене з термостійкого композитного матеріалу, надає агрегату антикорозійну стійкість. Обмотки електродвигуна стійкі до струму блокування, тому він не потребує додаткового захисту. Для зручності технічного обслуговування електродвигун можна зняти, не проводячи демонтаж насоса з системи.
Відмітні особливості
- широкий діапазон параметрів;
- висока економічність;
- низький рівень шуму;
- просте електричне підключення;
- високоякісні матеріали;
- тривалий термін служби.
Переваги
За допомогою зручного перемикача на клемної коробки насоса можна встановити необхідну частоту обертання валу двигуна (3 фіксовані швидкості). Система керамічних підшипників забезпечує довговічність і безшумність насоса внаслідок високої твердості і низького коефіцієнта лінійного розширення металу. В залежності від рівня автоматики, циркуляційний насос може працювати постійно, по таймеру або підлаштовуватися під поточні потреби системи.
Застосування
Циркуляційний насос UPS 25/60 використовується для циркуляції води в системах опалення та гарячого водопостачання, а також в системах обігріву підлог.
Перекачувані середовища
Насос перекачує чисті, нев'язки і неагресивні рідини, які не містять твердих частинок або волокон.
Експлуатаційні обмеження
- максимальна кінематична в'язкість води, що перекачується – 1 мм2/з (1 сСт) при 20°С
- температурний діапазон перекачується рідини – від 2°С до 110°С

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Сербія |
| Виробник | Grundfos |
| Вид насоса | Для системи опалення |
| Спосіб установки насоса | Поверхневий |
| Максимальний напір | 6 м |
| Споживана потужність | 60 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Якість води | Чистий |
| Мінімальна температура робочої рідини | 2 град. |
| Максимальна температура робочої рідини | 110 град. |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Конструктивні особливості | |
| Встановлення насоса | Горизонтальна |
| Тип ротора | Мокрий |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP44 |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 126 мм |
| Висота | 130 мм |
| Довжина | 134 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Пропускна здатність | 3.3 |
| Вага | 2.6 г |
- Ціна: 4 084 ₴

