Корзина
1306 отзывов
Безкоштовна доставка насосів Grundfos по Українікупити
+380679679446
+380503151516
УкраинаЛьвовская областьЛьвовул. Щирецкая 36, ТЦ «Будмаркет» №26
Интернет-магазин «Sanpid»
Корзина

Опалювальна різноманітність - порівнюємо технології

Опалювальна різноманітність - порівнюємо технології

Для опалення вашого будинку можуть застосовуватися різні джерела енергії. Поряд з традиційним газом ще може бути й альтернатива, така як тверде паливо або сонячна енергія. Для кожного з цих випадків існує свій «ідеальний рецепт» системи опалення.

Щоб прийняти правильне рішення при виборі джерела тепла слід врахувати ряд факторів, проаналізувати всі технології та їх доступність і можливість застосування з прив'язкою до вашого будинку, так як будь-яких стандартних рішень для систем опалення шукати не варто. Після того, як ви приймете рішення самостійно необхідно підкріпити його думкою фахівця, який зробить необхідні розрахунки і вибере найбільш оптимальний в плані економії і зручності експлуатації варіант.
Інвестуйте в майбутнє
Вибір опалювальної системи залежить від безлічі факторів, наприклад доступність того чи іншого джерела опалення, розмір приміщення, в якому повинно розміститися обладнання та інше. Для того, щоб оцінити суму загальних витрат необхідно розрахувати розмір початкових інвестицій в обладнання з урахуванням його установки і додати до цього експлуатаційні витрати. Навіть при виборі такого традиційного джерела опалення, як газ не варто економити на обладнанні. Дуже часто люди в гонитві за початковою дешевизною встановлюють неефективні газові котли, експлуатаційні витрати яких в рази можуть перевищувати аналогічні показники сучасних конденсаційних агрегатів. У разі альтернативних джерел енергії експлуатаційні витрати можуть бути практичними нульовими, але через початкову дорожнчу обладнання їх термін окупності може скласти мінімум кілька років. У цій таблиці ми спробували дати основні типи опалювальних систем і їх характеристики, щоб ви могли визначитися з тим, який варіант підходить вам більше.

Другие статьи