Панель кнопка змиву Geberit Delta 51 білий 115.105.11.1
- Немає в наявності
- Код: san3946
1 265 ₴
+380 (67) 967-94-46
- +380 (50) 315-15-16
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кнопка змиву Delta 51 115.105.11.1 від Geberit застосовується для роботи з системою подвійного змиву для фронтальної установки з бачками і інсталяційними системами Geberit Delta.
Розмір (ВхШ): 16.4x24.6 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Geberit |
| Країна виробник | Німеччина |
| Метод кріплення | В монтажні елементи |
| Механізм пуску зливу води | Механічний |
| Режим зливу води | Дві кнопки (режим економ) |
| Тип інсталяції | Кнопка змиву |
| Колір | Білий |
| Комплектація | |
| Бачок прихованого монтажу | Ні |
| Кнопка змиву | Так |
| Кріпильний комплект | Так |
| Монтажна рама | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Висота кнопки змиву | 164 мм |
| Глибина кнопки змиву | 26 мм |
| Ширина кнопки змиву | 246 мм |
- Ціна: 1 265 ₴


