Панель смыва кнопка GEBERIT Delta 50 хром глянцевый 115.135.21.1
- Немає в наявності
- Код: san3948
1 245 ₴
+380 (67) 967-94-46
- +380 (50) 315-15-16
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кнопка змиву Geberit Delta 50 хром глянцевий 115.135.21.1 застосовується:
— для роботи з системою подвійного змиву
— для фронтальної установки
— для бачків та інсталяційних систем Geberit Delta 12 см (UP182), Geberit Delta 8 см (UP172).
Характеристики: зусилля привода < 20 H.
Розмір (ВхШ) 24.6 х 16.4 х 2.5 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Geberit |
| Країна виробник | Німеччина |
| Метод кріплення | В монтажні елементи |
| Механізм пуску зливу води | Механічний |
| Режим зливу води | Дві кнопки (режим економ) |
| Тип інсталяції | Кнопка змиву |
| Колір | Сірий |
| Комплектація | |
| Бачок прихованого монтажу | Ні |
| Кнопка змиву | Так |
| Кріпильний комплект | Так |
| Монтажна рама | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Висота кнопки змиву | 164 мм |
| Глибина кнопки змиву | 25 мм |
| Ширина кнопки змиву | 246 мм |
- Ціна: 1 245 ₴


