Самовсмоктуючий насос Grundfos JP 5-48 S-BBVP (99458769)
- Готово до відправки
- Код: 99458769
20 583 ₴
- +380 (50) 315-15-16

Самовсмоктуючий насос Grundfos JP 5-48 S-BBVP (99458769) одноступінчатий, відцентровий моноблочний насос з ежектором. Призначений для перекачування чистих, маловязких і вибухобезпечних рідин, що не містять твердих включень або волокон, здатних надати механічне або хімічний вплив на насос. Насос JP має прекрасну всмоктувальну здатність і ідеально підходить для перекачування води з колодязів або наземних резервуарів в складі самих різних систем. Глибина всмоктування до 8 метрів.
Насос JP розрахований на безвідмовну роботу протягом тривалого терміну. Насос має міцну конструкцію і чудові антикорозійні властивості завдяки корпусу з нержавіючої сталі, робочого колеса з композитних матеріалів і лакофарбового покриття, нанесеному методом електрофорезу. Насос JP має невеликі розміри і компактний дизайн і оснащений підйомної рукояткою для зручного і простий транспортування. Цей компактний насос має вбудований ежектор з направляючими лопатками, що забезпечує оптимальні характеристики самовсмоктування і підйом з глибини до 8 метрів. Самовсмоктуючий насос забезпечує стабільну роботу системи завдяки здатності піднімати рідини з рівня впуску, а також може перекачувати суміш повітря і рідин до тих пір, поки насос не буде повністю заправлений і підготовлений до запуску.
Насос JP оснащений вбудованим термозахистом, що забезпечує негайне відключення насоса при неприпустимому підвищенні температури. Електродвигун має повітряне охолодження і оснащений великими шарикоподшипниками з постійною змазкою і ущільненнями, що забезпечує безшумну роботу і мінімальне обслуговування.
Насос Grundfos JP призначений для:
- водопостачання приватних будинків, дач, котеджів;
- подачі води з колодязів і ємностей;
- підвищення тиску в існуючих системах водопостачання;
- поливу саду, городу;
- перекачування води з різних джерел.
Основні переваги насоса Grundfos JP:
- Широка область застосування.
- Вбудована ежекторна система для ефективного підняття води з глибини до 8 м.
- Високоякісні матеріали. Корпус насоса виконаний з нержавіючої сталі, а робоче колесо з міцного композитного матеріалу.
- Висока усмоктувальна здатність навіть при наявності в перекачується воді дрібного піску або бульбашок повітря.
- Низький рівень шуму.
- Простота і зручність експлуатації.
- Не потребує регулярного технічного обслуговування.
- Надійність і довговічність.
Технічні характеристики насоса Grundfos JP 5-48:
Тип насоса: відцентровий
Вид насоса: поверхневий
Спосіб установки: горизонтальний
Корпус насоса: нержавіюча сталь AISI 304
Робоче колесо: композит
Охолодження двигуна: повітряне
Максимальний напір: 48.3 м
Пропускна здатність: 5 м³ / год
Приєднання: внутрішнє різьблення G1 "
Первинне ущільнення вала: BBVP
Максимальний робочий тиск: 6 бар
температура навколишнього середовища: 0 - 40 ° С
, що перекачується рідина: вода
Допустима температура перекачується рідини: 0 - 40 ° С
Якість рідини: чиста
Частота мережі: 50 Гц
Номінальна напруга: 230 В
потужність: 1.49 кВт
Номінальний струм: 6.6 A
Пусковий струм: 27.9 А
Ємність конденсатора: 25 мкФ / 450 В
Швидкість обертання електродвигуна: 2800 об / хв
Захист по сухому ходу: немає
Тепловий захист електродвигуна: вбудована
Ступінь захисту: IP44
Клас ізоляції (IEC 85): F
Тип кабельної вилки: SCHUKO
Маса нетто: 12 кг
Маса брутто: 14 кг
Об'єм упаковки: 0.026 м³
Країна-виробник: Угорщина
Гарантія: 2 роки
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Угорщина |
| Виробник | Grundfos |
| Вид насоса | Відцентровий |
| Спосіб установки насоса | Поверхневий |
| Максимальний напір | 48 м |
| Споживана потужність | 1490 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Якість води | Чистий |
| Максимальна температура робочої рідини | 40 град. |
| Вага | 12 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Конструктивні особливості | |
| Встановлення насоса | Горизонтальна |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP44 |
| Додаткові характеристики | |
| Захист від перегріву | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Пропускна здатність | 5.6 |
| Код 1С | 533845 |
| Код категорії на сайті | 85 |
- Ціна: 20 583 ₴




