Циркуляційний насос Wilo Star-RS 15/4 130
- Немає в наявності
- Код: san1360
3 982 ₴
+380 (67) 967-94-46
- +380 (50) 315-15-16
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Циркуляційний насос Wilo Star-RS 15/4 130 з мокрим ротором з різьбовим з'єднанням. Східчасто настроюється число обертів для регулювання потужності
Застосування
- Системи водяного опалення,
- промислові циркуляційні системи,
- системи охолодження і кондиціонування
Особливості / переваги
- Підходить для монтажу з горизонтальним розташуванням валу;
- Клемна коробка монтується в різних положеннях (відповідно до положень стрілки годинника 3-6-9-12 год)
- Східчасто настроюється (3 ступеня) число обертів для регулювання потужності
- Простий і надійний монтаж завдяки практичній насадці під ключ на корпусі насоса
- Спрощений електромонтаж завдяки клемній коробці легкорозьемным і доступним з обох сторін підведенням кабелю; швидке з'єднання за допомогою пружних клем
Допустимі перекачувані рідини
- вода системи опалення
- водогліколева суміш
Режими роботи
- Перемикання ступенів частоти обертання
Ручне управління
- Ступінчасте налаштування числа обертів (3 ступені частоти обертання)
Спорядження
- Насадка під ключ на корпусі насоса
- Можливість підведення кабелю з обох сторін
- Швидке з'єднання за допомогою пружних клем
- Стійкий до струмів блокування двигун
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Wilo |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид насоса | Для системи опалення |
| Якість води | Чистий |
| Максимальна температура робочої рідини | 110 град. |
| Максимальний напір | 4 м |
| Мінімальна температура робочої рідини | -10 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 48 Вт |
| Спосіб установки насоса | Поверхневий |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 130 мм |
| Діаметр роз'єму з'єднання | 1 дюйм |
| Довжина | 130 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Конструктивні особливості | |
| Тип ротора | Мокрий |
| Встановлення насоса | Горизонтальна/вертикальна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.2 г |
| Гарантійний термін | 24 |
| Пропускна здатність | 3.3 |
- Ціна: 3 982 ₴

