Занурювальний дренажний насос Grundfos Unilift KP350-A-1 220-230 В (013N1600)
- Готово до відправки
- Код: 013N1600
25 527 ₴
- +380 (50) 315-15-16

Дренажний насос Grundfos Unilift KP 350 – це апарат, здатний перекачувати як чисту, так і забруднену рідину з різноманітних місць її постійного або непередбачуваного накопичення. Такими місцями можуть бути – природні та штучні водоймища, резервуари та стічні колодязі, басейни та затоплені приміщення, і не тільки. Такій універсальності у використанні сприяє і легка транспортабельність дренажних насосів Grundfos Unilift KP350, які можна використовувати у різних місцях у міру виникнення такої потреби. Дана серія одноступінчастих помп також оснащена зручним вихідним вертикальним патрубком, що дозволяє без особливих проблем опускати ці апарати навіть у вузькі прорізи або приямки. На додаток до всього перерахованого, дренажний насос Grundfos Unilift KP 350 може працювати в досить жорстких експлуатаційних умовах, завдяки корпусу з нержавіючої сталі і надійної конструкції. І це ще не всі переваги даного агрегату, що розглядаються нижче.
- Універсальність у використанні, що дозволяє відкачувати різні стоки від побутових до виробничих;
- Можливість тривалої роботи без технічного обслуговування;
- Автоматичні вимкнення при перегріві та наступний запуск після остигання;
- Комплектація звичайним або вертикальним вимикачем поплавця;
- Довговічність, обумовлена виробництвом елементів помпи з міцних і нержавіючих металів, що контактують із забрудненою водою.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Данія |
| Виробник | Grundfos |
| Вид насоса | Дренажний |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Максимальний напір | 9 м |
| Споживана потужність | 700 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Максимальна глибина занурення | 2 м |
| Якість води | Брудна |
| Максимальна температура робочої рідини | 50 град. |
| Вага | 7 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Конструктивні особливості | |
| Встановлення насоса | Вертикальна |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP68 |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 140 мм |
| Висота | 235 мм |
| Довжина | 149 мм |
| Довжина мережевого шнура | 10 м |
| Додаткові характеристики | |
| Захист від перегріву | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Пропускна здатність | 14 |
| Код 1С | 534294 |
| Код категорії на сайті | 81 |
- Ціна: 25 527 ₴


