Колектор SD Plus 1" 9 виходів SD0059
- Немає в наявності
- Код: SD00041519
4 237 ₴
+380 (67) 967-94-46
- +380 (50) 315-15-16
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Колектор SD Plus 1" 9 виходів SD0059 з нержавіючої сталі з нікельованим покриттям забезпечений термостатичними та регулювальними клапанами. Різьбла підключення сервоприводів (не входять до комплектації) 30х1,5. Гребінка дозволить забезпечити розподіл теплоносія по контурах системи «тепла підлога» водяного типу. Відстань між осями виходів - 50 мм. Температура робочої рідини на вході в колектор - не вище 95 °C.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SD plus |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр виходів | 3.4 дюйм |
| Діаметр колектора | 1" |
| Кількість виходів | 9 |
| Максимальна робоча температура | 95 град. |
| Матеріал колектора | Нержавіюча сталь |
| Призначення колектора | Для теплої підлоги |
| Різьба колектора | Внутрішня |
| Стан | Новий |
| Тип колектора | Розподільчий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | SD0059 |
| Бренда | SD Plus |
| Вага | 4.425 г |
| Вага нетто, кг | 4,425 |
| Гарантійний термін | 12 |
| Гарантія | 12 мес. |
| Кількість контурів | 9 |
| Макс. робоча температура на вході в колектор, °С | 95 |
| Максимальний робочий тиск | 4 |
| Максимальний робочий тиск, бар | 4 |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Призначення | Система "Тепла підлога" |
| Приналежність до байпаса | Ні. |
| Насоси | Ні. |
| Покриття | Нікель |
| Робоча температура у контурах теплої підлоги, °C | 25-50 |
| Розмір з’ єднання з системою | 1" |
| Розмір з’ єднання контура | 3/4" |
| Відстань між вісьми виходів, мм | 50 |
| Різьблення для з'єднання сервоприводів | 30х1,5 |
| Різьблення з' єднання з системою | Внутрішня |
| Різьблення з' єднання контура | Наручна |
| Серія | SD005 |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Тип виробу | Колектор |
- Ціна: 4 237 ₴

