Колектор SD Plus 1" 10 виходів SD00510
- Немає в наявності
- Код: SD00041520
4 666 ₴
+380 (67) 967-94-46
- +380 (50) 315-15-16
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Колектор SD Plus 1" 10 виходів SD00510 - необхідний елемент у складі системи водяного опалення підлоги, відповідальний за розподіл теплоносія по різних контурах. Різьба для підключення до системи - один дюйм, внутрішня, для підключення петель підлоги - 3/4", зовнішня. За умов експлуатації температура носія на вході в колектор не повинна перевищувати 95 градусів Цельсія. Колекторні балки зроблені з нержавіючої сталі з нікельованим покриттям.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SD plus |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр виходів | 3.4 дюйм |
| Діаметр колектора | 1" |
| Кількість виходів | 10 |
| Максимальна робоча температура | 95 град. |
| Матеріал колектора | Нержавіюча сталь |
| Призначення колектора | Для теплої підлоги |
| Різьба колектора | Внутрішня |
| Стан | Новий |
| Тип колектора | Розподільчий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | SD00510 |
| Бренда | SD Plus |
| Вага | 4.55 г |
| брутто, кг | 4,75 |
| Вага нетто, кг | 4,55 |
| Габаритні розміри виробів (УХШХГ) мм | 29x540х95 |
| Габаритні розміри упаковки (ВШХГ), мм | 50х600х300 |
| Гарантійний термін | 12 |
| Гарантія | 12 мес. |
| Кількість контурів | 10 |
| Макс. робоча температура на вході в колектор, °С | 95 |
| Максимальний робочий тиск | 4 |
| Максимальний робочий тиск, бар | 4 |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Призначення | Система "Тепла підлога" |
| Приналежність до байпаса | Ні. |
| Насоси | Ні. |
| Покриття | Нікель |
| Робоча температура у контурах теплої підлоги, °C | 25-50 |
| Розмір з’ єднання з системою | 1" |
| Розмір з’ єднання контура | 3/4" |
| Відстань між вісьми виходів, мм | 50 |
| Різьблення для з'єднання сервоприводів | 30х1,5 |
| Різьблення з' єднання з системою | Внутрішня |
| Різьблення з' єднання контура | Наручна |
| Серія | SD005 |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Тип виробу | Колектор |
- Ціна: 4 666 ₴

