Гібридний інвертор 5кВт Tervix Pro Line 611011
- Немає в наявності
- Код: 611011
40 840 ₴
+380 (67) 967-94-46
- +380 (50) 315-15-16
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гібридний інвертор Tervix Pro Line — це універсальний однофазний гібридний сонячний інвертор, який об’єднує в собі можливість накопичення енергії (заряджання акумулятора) від сонячних панелей та від звичайної електромережі. На виході інвертор видає змінний струм 220В з «чистою» синусоїдою. Завдяки DSP управлінню і розширеному алгоритму керування, він має високу швидкість відгуку, високу надійність і високий промисловий стандарт.
Інвертор має чотири режими накопичення енергії (заряджання акумулятора):
За допомогою сучасного алгоритму керування, зарядний модуль AC-DC реалізує повністю цифрове управління з подвійним закритим контуром напругою та струмом, із високою точністю керування в невеликому об’ємі. Широкий діапазон вхідної напруги змінного струму та повний захист входу/виходу призначені для стабільної та надійної зарядки акумулятора та його захисту.
Завдяки повністю цифровому інтелектуальному дизайну, модуль інвертора DC-AC використовує передову технологію SPWM і видає «чисту» синусоїду для перетворення постійного струму в змінний. Він ідеально підходить для споживачів змінного струму, таких як побутова техніка, електроінструменти, промислове обладнання та електронне аудіо- та відео обладнання. Інвертор оснащений сегментним РК-дисплеєм, який дозволяє відображати робочі дані та стан системи в реальному часі. Комплексний електронний захист робить всю систему безпечнішою та стабільнішою.
Особливості:
Інвертор має чотири режими накопичення енергії (заряджання акумулятора):
- Only Solar - тільки від сонячних панелей.
- PV priority - пріоритет заряджання від сонячних панелей. Якщо з якихось причин зарядка не йде від сонячних панелей, то автоматично буде йти зарядка від загальної електромережі.
- Mains priority - пріоритет заряджання від загальної електромережі. Якщо з якихось причин зарядка не йде від загальної електромережі, то автоматично буде йти зарядка від сонячних панелей.
- Hybrid charging - гібридний режим – заряджання буде йти від сонячних панелей (пріоритет), але якщо їх потужності недостатньо, то зарядка буде йти від загальної електромережі. Коли потужності сонячних панелей буде достатньо, то заряджання знову буде йти від сонячних панелей.
- - інверторний – з використанням сонячних панелей та акумулятора
- - мережевий (байпас) – з використанням загальної електромережі
За допомогою сучасного алгоритму керування, зарядний модуль AC-DC реалізує повністю цифрове управління з подвійним закритим контуром напругою та струмом, із високою точністю керування в невеликому об’ємі. Широкий діапазон вхідної напруги змінного струму та повний захист входу/виходу призначені для стабільної та надійної зарядки акумулятора та його захисту.
Завдяки повністю цифровому інтелектуальному дизайну, модуль інвертора DC-AC використовує передову технологію SPWM і видає «чисту» синусоїду для перетворення постійного струму в змінний. Він ідеально підходить для споживачів змінного струму, таких як побутова техніка, електроінструменти, промислове обладнання та електронне аудіо- та відео обладнання. Інвертор оснащений сегментним РК-дисплеєм, який дозволяє відображати робочі дані та стан системи в реальному часі. Комплексний електронний захист робить всю систему безпечнішою та стабільнішою.
Особливості:
- Повне цифрове керування напругою та струмом з подвійним закритим контуром, передова технологія SPWM, вихід чистої синусоїди.
- Два режими виходу: мережевий байпас і інверторний вихід;
- Працює як система безперебійного живлення.
- Доступно 4 режими заряджання: лише від сонячних панелей, пріоритет загальної електромережі, пріоритет сонячних панелей та гібридний режим загальної електромережі та сонячних панелей.
- Передова технологія MPPT з ефективністю 99,9%.
- РК-екран і 3 світлодіодними індикаторами для динамічного відображення системних даних і робочих станів.
- Клавішний перемикач ON/OFF для керування виходом змінного струму.
- Доступний режим енергозбереження для зменшення втрат без навантаження.
- Інтелектуальний вентилятор зі змінною швидкістю ефективно розсіює тепло та продовжує термін служби системи.
- Можливість використовувати свинцево-кислотні та літієві акумулятори.
- Круговий захист на 360° із низкою функцій захисту.
- Повний захист, включаючи захист від короткого замикання, перенапруги та низької напруги, захист від перевантаження, та зворотного струму тощо.
- Можливість паралельного підключення до 6 інверторів (30кВт) .
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Tervix |
| Країна виробник | Китай |
| Допустима пікова потужність | 10000 Вт |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від перевантажень | Так |
| Кількість аналогових виходів | 6 |
| Максимальна потужність | 10000 Вт |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 55 град. |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -15 град. |
| Номінальна потужність | 5000 Вт |
| Номінальна вхідна напруга | 48 В |
| Номінальна вихідна напруга | 220 В |
| Стан | Новий |
| Тип робочої величини | Струм |
| Рівень шуму | 60 дБ |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Частота | 60 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс зв'язку | USB/RS485(WiFi/GPRS)/Керування сухими контактами |
| Автоматичний вимикач | 40 А |
| Вага | 11кг |
| Діапазон вихідних частот (Гц) | 50 Гц ± 0,3 Гц 60 Гц ± 0,3 Гц |
| Діапазон вологості | Від 5% до 95% (під накриттям) |
| Діапазон вхідної напруги | (170V~280В) ±2% (90-280 В) ±2% |
| Діапазон зарядного струму PV | 0-80А |
| Діапазон напруги MPPT | 120-450 В постійного струму |
| Діапазон напруги акумулятора | 40В (DC) ~ 60B(DC) |
| Діапазон напруги заряду | 40–60 В постійного струму |
| Діапазон робочих температур | - від 15°C до 55°C |
| Діапазон робочої напруги PV | 120-500 В постійного струму |
| Енергозберігаючий режим власного споживання | Навантаження ≤ 25W |
| Ефективність | > 95% |
| Захист виходу від короткого замикання | 40 А |
| Захист від зворотного змінного струму | Да |
| Захист від перевантаження / короткого замикання | Автоматичний вимикач (автомат) |
| Комплектація | Інвертор - 1шт, настінне кріплення - 1 комплект, кабель паралельного підключення (DB15) - 1 шт, кабель для контролю струморозподілу - 1 шт, інструкція на укр. мові - 1 шт |
| Кількість паралельних підключень інверторів | 1-6 |
| Кількість товарів на складі | 41 |
| Максимальна напруга холостого ходу сонячних (PV) панелей | 500 В постійного струму |
| Максимальний струм заряду | 80 А |
| Максимальний струм перевантаження байпаса | 40 А |
| Напруга | 220-230 В |
| Номінальна вихідна напруга (В) | 230 В, змінного струму |
| Номінальна вихідна потужність Вт (ВА) | 5000 |
| Номінальна вхідна напруга акумулятора | 48 В (мінімальна початкова напруга 44 В) |
| Пікова потужність | 10000 Вт |
| Розмір | 426 мм*322мм*126мм |
| Розсіювання тепла | Примусове повітряне охолодження, змінна швидкість вентилятора |
| Рівень сертифікації ЕМС | EN62109, C2 |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотний або літієвий акумулятор |
| Тип/модель | Однофазний гібридний інвертор |
| Час трансформації (байпас і інвертор) | 10 мс |
| Шум | ≤60 дБ |
- Ціна: 40 840 ₴

