Аккумуляторная батарея LiFePO4, 51,2В 200 Ач Tervix Pro Line (621141)
- Немає в наявності
- Код: 621141
75 114 ₴
+380 (67) 967-94-46
- +380 (50) 315-15-16
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Акумулятор має вбудовану систему керування BMS, яка може керувати та контролювати напругу акумулятора, струм, температуру та інші характеристики.
Акумулятор можна підключати паралельно до таких самих акумуляторів. Можна підключити до 15 акумуляторів, які будуть контролюватися системою BMS, таким чином ємність акумуляторної системи може бути від 10кВтг до 150 кВтг. Якщо не використовувати BMS, то кількість паралельно підключених акумуляторів може бути необмеженою.
Для зручного розміщення акумулятори складаються один на одного, а також на підставку з колесами для зручного зберігання, монтажу та обслуговування.
Акумулятор можна підключати паралельно до таких самих акумуляторів. Можна підключити до 15 акумуляторів, які будуть контролюватися системою BMS, таким чином ємність акумуляторної системи може бути від 10кВтг до 150 кВтг. Якщо не використовувати BMS, то кількість паралельно підключених акумуляторів може бути необмеженою.
Для зручного розміщення акумулятори складаються один на одного, а також на підставку з колесами для зручного зберігання, монтажу та обслуговування.
Особливості даного акумулятора:
- Кількість циклів зарядка/розрядка ≥ 6000
- Життєвий цикл акумулятора складає більше 10 років
- Вбудована функція плавного запуску, коли інвертор запускається від акумулятора, це може зменшити вплив струму.
- Подвійний активний захист на рівні BMS.
- Автоматичне встановлення адреси, коли підключено кілька груп акумуляторів.
- Підтримка пробудження через сигнал 5~12 В порту RJ45.
- Підтримує хост-контролер для оновлення модуля акумулятора через зв’язок CAN або RS485.
- Забезпечує 95% глибини розряду, яка може бути використана для інверторів, що працюють в повній відповідності з протоколом CAN.
- Акумулятор нетоксичний, не забруднює довкілля та екологічно чистий.
- Матеріалом катода є фосфат-літію-заліза, який має хороші показники безпеки та тривалий термін служби.
- Система керування акумулятором (BMS) має такі функції захисту, як надмірний розряд, перезаряд, перевантаження по струму, висока та низька температура тощо.
- Система може автоматично керувати станом зарядки та розрядки та балансувати напругу кожного елемента.
- Гнучка конфігурація - кілька акумуляторів можна підключати паралельно для збільшення ємності та потужності.
- Використовується радіаторний метод охолодження, щоб зменшити загальний шум акумулятора.
- Акумулятор має малий рівень саморозряд, тому його можна покласти на полицю до 6 місяців без підзарядки. Немає ефекту пам'яті, а продуктивність неглибокого заряду та розряду чудова.
- Невеликий розмір, мала вага, простий монтаж і обслуговування
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Tervix |
| Країна виробник | Китай |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Ємність акумулятору | 200 А. г |
| Напрацювання | 6000 циклів заряду |
| Напруга | 51.2 В |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Монтаж | На підлогу |
| Робоча температура | 0°C~50°C - зарядка, -10°C~50°C - розрядка |
| Тип/модель | LiFePO4 |
| Ефективність | > 98% |
| Комплектація | Акумуляторна батарея - 1 шт, силові кабелі - 2 шт, кабель для передачі даних - 1 шт, інструкція на укр. мові - 1 шт |
| Ємність | 200 Аг ( з можливістю розширення до 1000 Аг і більше) |
| Напруга при якій акумулятор відключається | 36.8 В |
| Напруга заряду | 56.8~58.4В |
| Розміри одного акумулятора | 690x590x290 мм |
| Життєвий цикл | 10 років |
| Ступінь захисту | ІР 56 |
| Рекомендований струм розрядки | 100А |
| Потужність | 10,2 кВтг |
| Комірки (елементи) | High Quality 3.2V LiFePO4 Cell |
| Система управління акумулятором | BMS |
| Вага з підставкою | 93кг (один акумулятор) |
| Конфігурація | 16S1P |
| Максимальний струм розрядки | 200А |
| Кількість циклів розрядки / зарядки | ≥ 6000 за 25 °C |
| Піковий струм заряду / розряду | 250A@5сек (Одинарний акумулятор) |
| Корпус | Металічний |
| Тип з’єднання | Паралельне |
| Кількість паралельно підключених акумуляторів | 15 шт. |
| Сертифікати | CE / UN38.3 / MSDS |
| Напруга розряду | 46.4~58.4В |
| Рекомендований струм зарядки | 40 А |
| Максимальний струм зарядки | 80 А |
| Глибина розрядки | 95% |
| Рівень саморозрядки | < 3% в місяць |
| Вологість | 5~95%(RH) |
- Ціна: 75 114 ₴

