Дротовий релейний модуль ENGO ERM12A 12 A
- Немає в наявності
- Код: 932252541
943,80 ₴
+380 (67) 967-94-46
- +380 (50) 315-15-16
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Використовується для вмикання/вимкнення електричних пристроїв. Завдяки невеликим розмірам його можна встановити в монтажну коробку або там, де є необхідність керувативиконуючим пристроєм з максимальним навантаженням 12А.
Приклади застосування:
керування опалювальним приладом (типу ON-OFF) шляхом підключення до реле термостата змінного струму 230 В (ESIMPLE230)
підключення приймача з більшою потужністю, ніж дозволяє реле в термостаті. Максимальний струм споживання електричного пристрою не повинен перевищувати 12А.
розвантаження виходів у блоку керування (наприклад, ECB08M) з ERM12A у разі використання більшої кількості приводів на зону або приймачів високої потужності (наприклад, електричні нагрівальні мати)
Приклади застосування:
керування опалювальним приладом (типу ON-OFF) шляхом підключення до реле термостата змінного струму 230 В (ESIMPLE230)
підключення приймача з більшою потужністю, ніж дозволяє реле в термостаті. Максимальний струм споживання електричного пристрою не повинен перевищувати 12А.
розвантаження виходів у блоку керування (наприклад, ECB08M) з ERM12A у разі використання більшої кількості приводів на зону або приймачів високої потужності (наприклад, електричні нагрівальні мати)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ENGO |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Харчування | 230 В AC 50 Гц |
| Бренда | Engo |
| Входи | безпотенційні контакти або 230В АС 50Гц |
| Макс. навантаження | 12 A |
| Розміри [мм] | 48 x 48 x 20 |
| Вихід керування | NO/COM/NC (без пружності) |
- Ціна: 943,80 ₴

