Релейний модуль ZigBee 3.0 ENGO EREL1ZB12A (12A)
- Немає в наявності
- Код: 932343974
1 973,40 ₴
+380 (67) 967-94-46
- +380 (50) 315-15-16
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Продукт для “розумного” керування пристроями, які потребують безпотенційного керування. Вихід без напруги також дає можливість керувати пристроями, які вимагають 230 В. Розмір модуля дозволяє розмістити його в коробці прихованого монтажу.
Його можна використовувати як реле керування котлом для системи опалення (логіка виходу “нормально відкритий”) або теплового насоса.
Працює відповідно до запрограмованих розкладів або сценаріїв (наприклад, робота залежить від роботи інших компонентів системи, таких як віконний/дверний датчик або температурний термостат).
Щоб використовувати цей пристрій, необхідно мати універсальний шлюз ZigBee 3.0.
Характеристика продукту:
• численні функції, доступні в програмі ENGO Smart / Tuya Smart
• вихід без напруги
• компактний розмір
• працює як ретранслятор zigbee
Його можна використовувати як реле керування котлом для системи опалення (логіка виходу “нормально відкритий”) або теплового насоса.
Працює відповідно до запрограмованих розкладів або сценаріїв (наприклад, робота залежить від роботи інших компонентів системи, таких як віконний/дверний датчик або температурний термостат).
Щоб використовувати цей пристрій, необхідно мати універсальний шлюз ZigBee 3.0.
Характеристика продукту:
• численні функції, доступні в програмі ENGO Smart / Tuya Smart
• вихід без напруги
• компактний розмір
• працює як ретранслятор zigbee
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ENGO |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Харчування | 230 В AC 50 Гц |
| Бренда | Engo |
| Макс. навантаження | 12 A |
| Розміри [мм] | 48 x 48 x 20 |
| Входи напруги SL | NO/COM (беспотенційний вхід) SL 230 В змінного струму |
| Вихідний сигнал | контакти NO/COM/NC |
- Ціна: 1 973,40 ₴

