Термопривід нормально-закритий ENGO E28NC230 М28х1,5 230 В
- Готово до відправки
- Код: 932211572
815,10 ₴
+380 (67) 967-94-46
- +380 (50) 315-15-16
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
E28NC230 - Термопривід нормально-закритий М28х1,5 жив. 230 В
Термоелектричний привід призначений для керування системою опалення. Його можна використовувати з клапанними вставками в колекторі для теплої підлоги або з зональними клапанами. Він дозволяє відкривати або закривати потік теплоносія в контурі, забезпечуючи контроль температури. Працює напряму з термостатом або через блок керування.
Термоелектричний привід призначений для керування системою опалення. Його можна використовувати з клапанними вставками в колекторі для теплої підлоги або з зональними клапанами. Він дозволяє відкривати або закривати потік теплоносія в контурі, забезпечуючи контроль температури. Працює напряму з термостатом або через блок керування.
- функція „First Open” – полегшує перше встановлення
- швидкий час відкривання
- великий крок приводу
- має невеликий розмір
- низьке споживання електроенергії
- сучасний дизайн, висока стійкість
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ENGO |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення комплектуючого | Для насосних груп, Для теплих підлог |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Харчування | 230 В AC 50 Гц |
| Бренда | Engo |
| Температура навколишнього середовища | Макс. 60°C |
| Розміри [мм] | H=65, Ø= 41 |
| Рівень захисту | IP 54/II |
| Сила тиску | 100 Н +/- 15% |
| Довж. проводу [cм] | 90 |
| Споживання електроенергії | 2 Вт |
| Крок приводу | 4.5 мм |
| Розмір різі | M28 x 1,5 |
| Версія | NC = Нормально закритий |
- Ціна: 815,10 ₴

