Газовий котел Attack 50 ЕКО
- Немає в наявності
- Код: san1709
70 073 ₴
- +380 (50) 315-15-16

Підлоговий газовий котел Attack 50 EKO - використовуваний чавунний теплообмінник має високий рівень корозійної стійкості. Спеціально розроблена конструкція виключає ризик утворення конденсату і підтримує температурний режим в оптимальному стані нижче 40 градусів. Окремо виготовлені секції стягнуті між собою запресовані ніпелями. Вбудована газова арматура і автоматична система розпалу виготовлена світовим лідером Honeywell (Німеччина). Абсолютна тиша при згорянні газу забезпечена пальником від виробника Polidoro і Worgas. Вихідний матеріал для пальника використовується нержавіюча сталь. Повна безпека експлуатації здійснюється з допомогою шибера і обмежувача максимального температурного режиму.
Функціональні можливості газових котлів передбачають дані переваги:
- Надійний і якісний теплообмінник виготовлений з чавуну, що забезпечує тривалий термін служби котла (орієнтовно 15-25 років)
- Опалювальне обладнання адаптовано до низького тиску газу
- Використовується абсолютно безшумна пальник, яка економно споживає газове паливо
- Опалювальне обладнання виключно зручний в монтажі і обслуговуванні, що забезпечить економію коштів на сервісному обслуговуванні
- Вигідна ціна
- Можливість роботи декількох котлів в каскаді (серія KLV)
Неповний газовий котел є найпоширенішим обладнання для обігріву приміщень різного обсягу. Вбудований високоякісний чавунний теплообмінник, який має максимально точно підігнані секції. Даний конструктивний елемент проходить випробування на міцність і відповідає всім стандартам якості. Корпус виготовлений із сталі, зверху покривається спеціальним напилюванням епоксидного порошку, що сприяє значному збереженню зовнішнього вигляду.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Attack |
| Країна виробник | Словаччина |
| Вага | 208 кг |
| Коефіцієнт корисної дії | 92 % |
| Матеріал теплообмінника | Чавун |
| Потужність номінальна | 50 кВт |
| Призначення котла | Одноконтурний |
| Витратуа газового палива | 5.8 куб.м/год |
| Спосіб відведення відпрацьованих газів | Димар |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Тип топки | Відкрита |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Повернення з системи опалення | 1" |
| Вхід в систему опалення | 1" |
| Висота | 845 мм |
| Глибина | 525 мм |
| Діаметр димоходу | 180 мм |
| Підключення газу | 1/2" |
| Ширина | 700 мм |
| Електричні параметри | |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
- Ціна: 70 073 ₴

