Насос циркуляційний Grundfos ALPHA3 25-40 180 (99371956)
- Готово до відправки
- Код: 99371956
16 361 ₴
+380 (67) 967-94-46
- +380 (50) 315-15-16
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Офіційний і сертифікований насос Grundfos ALPHA3 25-40. Гарантія 5 років від виробника!
Високопродуктивні циркуляційні насоси Grundfos ALPHA3 призначені для систем опалення (опалення в комерційних будинках, топлення приватних будинків та промислове опалення).
Контроль та керування роботою новими насосами ALPHA3 тепер здійснюється дистанційно через мобільний додаток Grundfos GO Remote.
Особливість насоса Grundfos ALPHA3 – функція AUTOADAPT, що автоматично підлаштовує роботу насоса під вимоги системи з метою мінімізації енергоспоживання за оптимального рівня комфорту.
ALPHA3 оснащені трьома режимами керування AUTOADAPT:
- для роботи в контурі з радіаторами
- для роботи в контурі з теплою підлогою
- для роботи в сумісному контурі
Переваги насосів Grundfos ALPHA3
- Керування насосом через мобільний додаток Grundfos Go Remote, що спрощує взаємодію з насосом
- Три режими AUTOADAPT для кожного типу систем опалення
- Можливість вибору кривої пропорційного/постійного тиску та фіксованої швидкості з кроком 0,1 м або 1 %
- Функція гідравлічного балансування системи опалення (ALPHA Reader не потрібне)
- Підключення мобільних програм Grundfos Go Remote та Grundfos GO Balance не вимагає наявності модулів зв'язку MI
- Можливість складання розкладу роботи насоса
- Функція нічного режиму
- Функція літнього режиму
- Функція надійного запуску та підвищений пусковий момент
- Вбудований захист від «сухого» ходу
- Енергоефективна та надійна конструкція насоса з електродвигуном на постійних магнітах
- Вбудований тепловий захист
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Grundfos |
| Країна виробник | Данія |
| Вага | 2.1 кг |
| Вид насоса | Для системи опалення |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Якість води | Чистий |
| Максимальна температура робочої рідини | 110 град. |
| Максимальний напір | 4 м |
| Мінімальна температура робочої рідини | 2 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 18 Вт |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки насоса | Поверхневий |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 180 мм |
| Ширина | 121 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Рівень шуму | 43 дБ |
| Конструктивні особливості | |
| Матеріал корпусу | Чавун |
| Тип ротора | Мокрий |
| Встановлення насоса | Горизонтальна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Пропускна здатність | 2.55 |
| Код 1С | 401028 |
| Код категорії на сайті | 78 |
- Ціна: 16 361 ₴

