Насосна станція Grundfos Hydrojet JP 5
- Немає в наявності
- Код: san0038
14 805 ₴
- +380 (50) 315-15-16

Насосна станція Hydrojet JP 5 являє собою автоматичну насосну установку на базі самовсмоктуючого насоса JP у комплекті з мембранним напірним баком, манометром, реле тиску, кабелем і штекером.
Насосна станція повністю укомплектована і готова до підключення і експлуатації.
Насосна установка автоматично включається і відключається в функції тиску згідно з водоспоживанням. Завдяки вбудованому ежектору насос після початкової заливки водою працює в режимі самовсмоктування.
Відмітні особливості
- автоматичне включення/відключення
- захист від перевантажень
- антикорозійне покриття
- не потрібно технічне обслуговування
- тривалий термін служби
Переваги
Мембранний напірний бак обмежує цикли повторних короткочасних включень насоса при незначному водорозбору.
Нанесення на внутрішню поверхню напірного блоку шару антикорозійного матеріалу забезпечує ефективний захист від корозії.
Тривалий термін служби насосної установки досягається за рахунок жорсткого алюмінієвого проміжного корпусу і хромонікелевої сталі, використовуваної для всіх високонавантажених кутів і деталей.
Застосування
Насосна станція Hydrojet JP 5 використовується для автоматичного водопостачання і підвищення тиску (зокрема, для поливу саду, для спорожнення баків і резервуарів тощо ).
Перекачувані середовища
Автоматична насосна установка, що перекачує воду, що не містить хімічно активних речовин, абразивних включень і довгих волокон.
Експлуатаційні обмеження
- температурний діапазон перекачується рідини — від 0 до 55°С
- температура навколишнього середовища — до 40°С
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grundfos |
| Країна виробник | Данія |
| Максимальний напір | 40 м |
| Спосіб установки насоса | Поверхневий |
| Максимальна температура робочої рідини | 55 град. |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Підвищення тиску | Так |
| Автоматичний контроль рівня робочої середовища | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 280 мм |
| Довжина | 500 мм |
| Висота | 665 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Частота | 50 Гц |
| Встановлення насоса | Горизонтальна |
| Діаметр роз'єму з'єднання | 1 дюйм |
| Пропускна здатність | 3 куб. м/час |
| Вид насоса | Насосна станція |
| Якість води | Чистий |
| Споживана потужність | 775 Вт |
| Вага | 17.1 г |
- Ціна: 14 805 ₴

