Дренажний насос TEKK HAUS SDP-6, 7.5 м / 0.75 bar, 185л/хв, 600Вт (1000094)
- Готово до відправки
- Код: 1000094
2 107 ₴
- +380 (50) 315-15-16

Дренажний насос для відкачування рідини – це надійний помічник у справах з водоуправлінням. Цей спеціалізований насос розроблений для відкачування рідини з низьким рівнем води, наприклад, з підвалів, погребів або водосховищ. Він відмінно справляється з видаленням води після дощу, підтоплення або під час ремонтних робіт.
Оберіть дренажний насос від TEKK HAUS (Текк Хаус) і забезпечте ефективне водоуправління з найвищою якістю обслуговування. Наші насоси стануть надійними помічниками в різних водних завданнях, забезпечуючи ефективність і комфорт.
Дренажний насос для відкачування рідини. Область застосування Дренажний насос SDP 6 TEKK HAUS
Максимальна продуктивність у 11000 л/год робить дренажний насос SDP 6 ідеальною моделлю початкового класу для швидкого осушення ємностей та садових ставків. Здатний збирати брудну воду з мʼякими частинками бруду розміром до 20 мм. Надійне механічне ущільнення з олійною камерою продовжує термін служби насоса до трьох разів у порівнянні з аналогами. Поплавковий вимикач, що регулюється, вимикає насос автоматично при падінні рівня води, що убезпечує насос від сухого ходу.
Коротка технічна характеристика
- Номінальна потужність: 600 W
- Напруга в мережі: 230 V
- Частота: 50 Hz
- Кабель: 10 м
- Максимальний тиск: 7.5 m / 0.75 bar
- Максимальна продуктивність: 11000 l/h
- Максимальна температура рідини: 35 °C
- Вага: 4.2 kg
- Механічне ущільнення з масляною камерою збільшує термін служби до трьох разів
- Регульований рівень поплавкового вимикача
- Ручний режим
- Рівень залишкової рідини: 50 мм
- Діаметр вихідного патрубка: 25мм, 38мм | 1", 1 1/2"
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Німеччина |
| Виробник | TEKK HAUS |
| Вид насоса | Дренажний |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Пропускна здатність | 11 куб.м/год |
| Споживана потужність | 600 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Максимальна температура робочої рідини | 35 град. |
| Вага | 4.2 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина мережевого шнура | 10 м |
- Ціна: 2 107 ₴





