Водяна рушникосушка Mario INOX Класік HP 1500х530/500мм
- Готово до відправки
- Код: 1.8.044573.P
10 962 ₴
+380 (67) 967-94-46
- +380 (50) 315-15-16
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Доступні розміри | |
✅INOX Класік HP 570х430/400 |
✅INOX Класік HP 770х430/400 |
✅INOX Класік HP 770х530/500 |
✅INOX Класік HP 1170х530/500 |
Водяна рушникосушка INOX Класік HP 1500х530/500мм. Розміри: висота - 1500 мм, ширина - 530 мм, глибина 90 мм, міжцентрове відстань для підключення - 500 мм, діаметр підключення G1/2''. Варіанти підключення: нижнє, діагональне та бічне. Кількість ребер – 11. Виготовлена з полірованої нержавіючої сталі без хромування. Для всесезонної роботи водяну модель можна переобладнати на комбіновану, встановивши ТЕН, рекомендована потужність 300 Вт. Сумісні аксесуари: поворотні поліці та навісні крючки для збільшення функціональності. Рекомендовано підключати рушникосушарку за допомогою кранів Маріо. Гарантія - 50 років у закритій системі опалення, 5 років у централізованій.
Комплект постачання
- рушникосушка - 1шт.
- комплект кріплень - 1шт.
- кран Маєвського - 1 шт.
- заглушка - 1шт.
- паспорт - 1шт.
- коробка - 1шт.
|
|---|
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mario |
| Країна виробник | Україна |
| Тип рушникосушки | Водяний |
| Матеріал рушникосушки | Нержавіюча сталь |
| Форма рушникосушки | Драбинка |
| Кількість секцій | 11 |
| Можливість повороту секції | Ні |
| Колір | Хром |
| Тип підключення | Універсальне (ліворуч/праворуч) |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Покриття | Хром |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1500 мм |
| Ширина | 530 мм |
| Глибина | 90 мм |
| Міжосьова відстань | 500 мм |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
| Комплектація | |
| Кран Маєвського | Так |
| Заглушка | Так |
| Кріплення | Так |
- Ціна: 10 962 ₴



