Водяна рушникосушка Mario Змійка ∅25 525х600/500мм з полицею
- Готово до відправки
- Код: 1.1.2603.04.P
3 552 ₴
+380 (67) 967-94-46
- +380 (50) 315-15-16
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Доступні розміри | |
✅Змійка ∅25 525х400/500 |
|
✅Змійка ∅25 525х500/500 |
|
✅Змійка ∅25 525х600/500 |
|
✅Змійка ∅25 525х500/500 + поличка |
|
✅Змійка ∅25 525х700/500 |
Водяна рушникосушка Змійка 525х600/500мм з полицею. Розміри: висота - 525 мм, ширина - 600 мм, глибина 105 мм, міжцентрова відстань для підключення - 500 мм, діаметр підключення G1/2''.
Комплект постачання
- рушникосушка - 1шт.
- комплект кріплень - 1шт.
- кран Маєвського - 1 шт.
- заглушка - 1шт.
- паспорт - 1шт.
- коробка - 1шт.
| Висота, мм |
525 |
|---|---|
| Ширина, мм |
200 |
| Глибина, мм |
105 |
| Міжцентрова відстань, мм |
500 |
| Кількість ребер, шт |
4 |
| Теплова потужність |
96 |
| Матеріал |
Нержавіюча сталь |
| Діаметр підключення |
G1/2' |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mario |
| Країна виробник | Україна |
| Тип рушникосушки | Водяний |
| Матеріал рушникосушки | Нержавіюча сталь |
| Форма рушникосушки | Змійка |
| Потужність | 96 Вт |
| Кількість секцій | 4 |
| Можливість повороту секції | Ні |
| Колір | Хром |
| Тип підключення | Лівий |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Покриття | Хром |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 525 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Глибина | 105 мм |
| Міжосьова відстань | 500 мм |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
| Комплектація | |
| Кран Маєвського | Так |
| Заглушка | Так |
| Кріплення | Так |
- Ціна: 3 552 ₴


