Плоский накопичувальний водонагрівач бойлер Quartz Gland 30 V
- Готово до відправки
- Код: Gland 30 V
9 590 ₴
+380 (67) 967-94-46
- +380 (50) 315-15-16
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Специфікація
Інформація для замовлення
- Плоский ємнісний електричний водонагрівач з «сухим» ТЕНом, об’ємом 30 л.
- Міцний сталевий зовнішній корпус з порошковим фарбуванням.
- Внутрішній бак з нержавіючої сталі, максимальним робочим тиском 7 бар.
- Ізоляція Super Foam високої щільності.
- Стильний дизайн з механічним регулятором температури в поєднанні з рідкокристалічним сенсорним дисплеєм.
- Яскравий LЕD-дисплей відображає температуру води у водонагрівачі.
- Укомплектований двома надійними «сухими» ТЕНами з нержавіючою сталі потужністю ‐ 1500 Вт (750 Вт + 750 Вт)
- Колба ТЕНів з нержавіючої сталі.
- Великий магнієвий анод 18*200 мм.
- Комплект поставки: водонагрівач Gland, мережевий електричний кабель з євровилкою та ПЗВ, кріплення (анкери 2 шт), запобіжний клапан 7 бар, інструкція з гарантійним талоном.
- Гарантія на внутрішню ємність - 7 років, повна гарантія - 1 рік.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Quartz |
| Країна виробник | Китай |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Потужність номінальна | 1.5 кВт |
| Час нагріву води до 50°С | 40 хв |
| Об'єм ємності для води | 30 л |
| Спосіб установки | Настінний |
| Розташування | Вертикальне |
| Форма водонагрівача | Плоский |
| Вид ТЕНа | Сухий |
| Підводка | Нижня |
| Нагрівальний елемент | Теновий |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IPX4D |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 2 |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Управління водонагрівачем | Електронне |
| Дисплей | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 580 мм |
| Ширина | 430 мм |
| Глибина | 250 мм |
- Ціна: 9 590 ₴

