Плоский накопичувальний водонагрівач бойлер Quartz Eris 30
- Готово до відправки
- Код: Eris 30
8 945 ₴
- +380 (50) 315-15-16

Бойлер Quartz — плаский ємнісний електричний водонагрівач об’ємом 30 літрів з «сухим» ТЕНом, який можна встановлювати як вертикально, так і горизонтально. Корпус виготовлений із міцної сталі з порошковим фарбуванням, що забезпечує надійний захист і довговічність.
Внутрішній бак сталевий, емальований з покриттям BIO-склопорцеляна і витримує максимальний робочий тиск до 7 бар. Для збереження тепла використовується ізоляція Super Foam високої щільності. Оригінальний дизайн доповнений підсвічуванням діодної стрічки на фронтальній панелі, що додає сучасного вигляду.
Температура регулюється механічно за допомогою зовнішнього регулятора з трьома режимами потужності та перемикачами нагріву. Для нагріву використовуються два надійні «сухі» ТЕНи з нержавіючої сталі загальною потужністю 1500 Вт (750 Вт + 750 Вт), оснащені широким фланцем 93 мм для зручного очищення від бруду та накипу. Колби ТЕНів також зроблені з нержавіючої сталі для підвищення довговічності.
Безпеку забезпечують два окремих термостати — регулювальний та запобіжний, який має вбудовану кнопку розблокування при перегріві. Для захисту бака використовується магнієвий анод.
У комплект постачання входять водонагрівач, мережевий електричний кабель з євровилкою та пристроєм захисного відключення (ПЗВ), кріплення (анкери 2 шт), запобіжний клапан на 7 бар, інструкція та гарантійний талон. Габаритні розміри пристрою становлять 623 х 434 х 250 мм. Гарантія на внутрішню ємність — 5 років, повна гарантія — 1 рік.
Цей бойлер поєднує компактність, сучасний дизайн і надійність, забезпечуючи комфортне використання гарячої води у будь-якому приміщенні.
- Універсальний монтаж: вертикальний або горизонтальний.
- Міцний сталевий зовнішній корпус з порошковим фарбуванням.
- Сталевий емальований внутрішній бак з покриттям з BIO-склофарфору, максимальним робочим тиском 7 бар.
- Ізоляція Super Foam високої щільності.
- Оригінальний дизайн з підсвічуванням діодної стрічки на фронтальній панелі.
- Механічне регулювання температури за допомогою зовнішнього регулятора з трьома режимами потужності і перемикачами потужності нагріву.
- Два надійних «сухих» ТЕНи з нержавіючої сталі та широким фланцем 93 мм для зручного очищення баку від бруду та накипу, потужністю ‐ 1500 Вт (750 Вт + 750 Вт, модель ERIS 30).
- Колба ТЕНів з нержавіючої сталі.
- Два окремих термостати: регулювальний та запобіжний з вбудованою кнопкою розблокування при перегріві.
- Магнієвий анод.
- Комплект поставки: водонагрівач Eris, мережевий електричний кабель з євровилкою та ПЗВ, кріплення (анкери 2 шт), запобіжний клапан 7 бар, інструкція з гарантійним талоном.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Quartz |
| Країна виробник | Китай |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Потужність номінальна | 1.5 кВт |
| Час нагріву води до 50°С | 50 хв |
| Об'єм ємності для води | 30 л |
| Спосіб установки | Настінний |
| Розташування | Вертикальне |
| Форма водонагрівача | Плоский |
| Вид ТЕНа | Сухий |
| Підводка | Нижня |
| Нагрівальний елемент | Теновий |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IPX4D |
| Вага | 14.8 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 2 |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Управління водонагрівачем | Механічне |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 623 мм |
| Ширина | 434 мм |
| Глибина | 250 мм |
- Ціна: 8 945 ₴





